Reklama

Přilba Speeds Comfort: vyklápěčka za pár korun

Na výstavě Intermot v Kolíně nad Rýnem představila značka Speeds novou vyklápěcí helmu Comfort. Nejvýraznější předností této novinky je velmi jednoduchá manipulace a cena od 3370 korun.

Stále více motorkářů používá k ochraně hlavy vyklápěcí helmu, ať již na skútru, čtyřkolce či motocyklu... A právě proto tu máme jednu novinku, která se pyšní komfortním ovládáním a příznivou cenou. I sejmutí přilby Speeds Comfort je velmi rychlé, což jistě ocení také ti z vás, kteří používají dioptrické brýle, jež se nejlépe nasazují právě v odklopené pozici. Za komfortní lze považovat také integrovanou sluneční clonu, tu lze ovládat jedním pohybem. Po uzavření přilby se může jezdec zase spolehnout na plnohodnotnou ochranu brady.

Novinka disponuje lakováním s UV ochranou a patentovaným ráčnovým uzávěrem umožňujícím komfortní a přesné nastavení pásku. Výměnu hledí je možno provést také velmi rychle a jednoduše pomocí tlačítka. Přední i zadní ventilace je individuelně nastavitelná, skořepina helmy je vyrobena z velice stabilního materiálu (ABS), uvnitř na vás čeká komfortní výměnné polstrování a deflektor brady.

Vyklápěčka Speeds Comfort je nabízena ve třech barevným variantách: v černém lesku a titanium/stříbrném lesku, dále také v černém matu Soft-touch. Na českém trhu ji distribuje firma MSA Motor Sport známá především jako zdejší importér značky Kymco.

SpeedsComfort SpeedsComfort1SpeedsComfort SpeedsComfort2SpeedsComfort SpeedsComfort4Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama