Reklama

Kdo je slavnější, Carl Fogarty nebo Gary Johnson?

Kdo z nich je větší rebel? Který z nich je nejchytřejší? Nejrychlejší? Agresivnější či obratnější? Na odpověď si budete muset počkat až do 29. ledna, protože v tento den se ukáže pravda.

V první řadě však nepůjde o žádnou anketu ani porovnávání dvou slavných jezdců. Carl Fogarty, sedminásobný mistr světa i Gary Johnson, dvojnásobný vítěz Tourist Trophy na Isle of Man, jsou bezpochyby jedni z nejlepších jezdců, které spojuje jedna ostrovní značka, která oba aktéry využila pro „žhavící kampaň“ na svůj motocykl.

Podle siluety motocyklu ve videu se můžeme těšit na nový Triumph Speed Triple a také on by mohl být tím obratným, agresivním i rychlým jedincem, o kterém se ve videu hovoří. Můžeme čekat, že bude mít pod kapotou více koníků a také větší kroutící moment a ruku v ruce s tím by mohla jít i nižší hmotnost.

Už je to 24 let, kdy byl světu představen první Speed Triple a od té doby se z něj stala téměř legenda mezi anglickými stroji. Poslední verzí byl model z roku 2016. Z pár záběrů je vidět, že bude mít novou koncovku výfuku, pětipaprsková kola místo původních deseti a hlavně zcela nepochybně bude vybaven novým TFT displejem. Proč by mu jinak věnovali jeden samostatný záběr?

displej Triumph speet triple

Očekáváme, že budou v nabídce dvě verze, základní S a vybavenější R, jak je tomu nyní, ale mohla by se objevit i třetí s označením RS, stejně jako je tomu u modelu Triumph Street Triple. Motocykly ve videu níže budou patřit k prémiové řadě, neboť mají několik doplňků z karbonu a také koncovky výfuku jsou od firmy Arrow.

U současného modelu je verze R vybavena lepšími tlumiči od firmy Öhlins a některými doplňky z karbonu. Má také kontrastní červený podsedlový rám. Pokud by tedy přišel na scénu i nadupanější model RS mohl by mít v nabídce bezpojkové řazení či špičkové brzdiče Brembo.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama