Reklama

Kawasaki Ninja 650 2020: v novém designu

Kawasaki vyjede do příští sezóny s Ninjou 650 v novém, modernějším kabátě. Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že s tímhle dvouválcovým modelem se Japoncům povedl dobrý tah, nabídli světu zábavný motocykl se sportovními ambicemi a k tomu ještě za rozumnou cenu. Není se čemu divit, že se stal zejména u mladších jezdců, oblíbeným strojem.

Nový design Ninji 650 se má vzhledem blížit supersportu Kawasaki Ninja ZX-6R a když si ji prohlédneme detailněji, tak tomu i docela je. Oproti původnímu modelu má Ninja radikálně přepracovaný předek motocyklu, tedy až na klín a přední blatník, který zůstává stejný. Nová jsou LED světla a také jiný plexi štít, který je více sklopený dolů a má sportovnější tvar. Boční kapotáž doznala jen pár drobných změn a ponechali i zabudované blinkry.

1 2020 Kawasaki Ninja 650 (7)1 2020 Kawasaki Ninja 650 (6)1 2020 Kawasaki Ninja 650 (4)

Zadní část motocyklu zůstala beze změny, pouze zadní světlo je již vybaveno technologií LED. Sedlo je měkčí a mnohem více pohodlnější, čímž by se z Kawasaki mohl stát ještě více univerzálnější motocykl, se kterým byste se mohli pustit i na delší cesty. Obuto je na sportovnějších pneumatikách Dunlop Sportmax Roadsport 2, to abyste si mohli užít i její sportovní vlastnosti.

1 2020 Kawasaki Ninja 650 (1)1 2020 Kawasaki Ninja 650 (5)

Možná ještě zásadnější změnou je nový barevný TFT displej, který vám kromě standardních zobrazovaných informací nabídne i možnost propojit jej pomocí Bluetooth technologie a Rideology App s vaším chytrým telefonem. Můžete si také zvolit, jestli chcete mít světlé nebo tmavé podsvícení displeje. Po technické stránce zůstává vše jako u původního modelu Kawasaki Ninja 650, motocykl tedy bude poháněn dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 649 ccm a s výkonem 69 koní.

1 2020 Kawasaki Ninja 650 (2)1 2020 Kawasaki Ninja 650 (3)

Na výběr budete mít tři barevné provedení, černou, černo-bílou a KRT zeleno-černé barvy inspirované závodními motocykly jezdícím v seriálu WSBK. Do prodeje by se měl dostat v lednu příštího roku a cena bude určitě pod hranicí 200 tisíc korun. V nabídce bude samozřejmě i široká škála doplňků a příslušenství.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama