Reklama

Honda odhalila skicu novinky

První náčrt nového motocyklu s konfigurací motoru V4 odhalil asi světově nejznámější japonský výrobce. Oficiální podobu tohoto konceptu uvidí návštěvníci motosalonu v Miláně.

Novinka je opravdu něčím mimořádným. Lze jí definovat jako „crossover“, což znamená motocykl spjatý se dvěma druhy stylů. Stroj bude disponovat flexibilitou a charakterem nekapotovaného motocyklu, nicméně se vzpřímenou jízdní pozicí jezdce a vzhledem blížícím se ke kategorii Enduro. Tento crossover je představitelem kubatury střední třídy a přestože vypadá jako zástupce kategorie Enduro, má nízce posazené sedlo což umožňuje pohodlné svezení jezdcům různých velikostí. Díky nízce usazenému těžišti, širokým řidítkům a vzpřímené jízdní pozici je jízda a manévrovatelnost na tomto motocyklu snadnou a pohodlnou záležitostí.

Skica je prvním znázorněním motocyklu, za jehož designovou podobou stojí designeři v Hondě Design Centre v Římě. Konečná podoba motocyklu bude poprvé představena druhého listopadu na výstavě EICMA v Miláně, kde budou k dispozici také fotografie a oznámeny datum produkce a dostupnost modelu na dealerstvích. Honda také na italském motosalonu představí nový koncept motocyklu s motorem 1200 ccm s V4 konfigurací, který byl poprvé použit v modelu VFR1200F.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama