Reklama

Mash Scrambler 50: retro scrambler pro začátečníky

Malá francouzská firma Mash Motorcycles představila svoji novinku, čtyřtaktní vzduchem chlazený motocykl s názvem Scrambler 50. Má pouze čtyřstupňovou převodovku, ale mají k tomu svůj důvod. S tímto modelem totiž přímo cílí na mladé začínající jezdce, kteří s ním mohou sbírat své první zkušenosti s jízdou na motocyklu.

Aby pro ně byla snadná i manipulace s tímto motocyklem, jeho provozní hmotnost je 105 kilogramů, sedlo je ve výšce 800 mm. Podvozek je nenastavitelný, vzadu jsou dva tlumiče. Scrambler 50 je tak třetím modelem v nabídce firmy Mash, který je poháněný vzduchem chlazeným jednoválcem o zdvihovém objemu 49 ccm a s výkonem 2,8 koně při 7000 otáčkách.

1 Mash Scrambler 50 (1)1 Mash Scrambler 50 (2)1 Mash Scrambler 50 (3)

Do nádrže se vejde 14 litrů paliva, což by vám mohlo stačit na pěkně slušnou porci kilometrů. Startovat jej můžete klasicky stiskem tlačítka nebo, pokud se vám líbí starý způsob, můžete jej „nakoupnout“ i pomocí nožní páky. O zastavení se vám postarají bubnové brzdy vpředu i vzadu, díky tomu se jim daří držet nízkou cenu, která by neměla překročit 70 tisíc korun.

Zdroj: Mash MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama