Reklama

BMW představuje portál pro zážitky: Fuel For Life

BMW Motorrad rozjíždí nový online portál „Fuel For Life“, ve kterém naleznete širokou nabídku tras a destinací v různých zemích světa. Můžete se vydat do odlehlých koutů naší planety nebo testovat vlastní limity měřenými koly na závodním okruhu. Zpočátku bude portál obsahovat dvě kategorie cestování „Travel“ a tréninkové kurzy „Training“.

V závislosti na vašem individuálním rozpočtu a množství volného času vám „Fuel For Life“ umožní vybrat si z široké nabídky tras a destinací přesně tu správnou nabídku. Hned po dokončení průzkumu tras a destinací je zákazník odkázán na příslušného BMW Motorrad Autorizovaného Dealera, u něhož si může provést rezervaci.

1 BMW portal Fuel For Life (1)1 BMW portal Fuel For Life (6)1 BMW portal Fuel For Life (4)

Pro motocyklovou sezónu 2022 jsou v rámci cestovatelské nabídky připraveny výlety pod názvem „The Great Getaway“. Jde o tři fantastické cesty v inspirativních destinacích. V Kostarice, Portugalsku a USA je možné oddávat se v sedle motocyklovým radovánkám po dobu 8 dní a vychutnávat si pocit ryzího odkazu na motocyklech řady BMW R 18. Zákazníky budou doprovázet profesionální průvodci, připraveno bude kvalitní ubytování v hotelích, jídlo i doprovodné vozidlo.

Vzhledem k tomu, že skupiny na cestách tvoří jen malý počet stejně smýšlejících účastníků, lze denní etapy dlouhé 150 až 200 kilometrů absolvovat rychle a přitom v klidu, takže účastníci mohou večer ve volném čase v klidu sdílet své zážitky z celého dne. Také „Urban Day“ přinese intenzivní společné zážitky, jejich aktéři se plně ponoří do ruchu světoznámých měst: San José v Kostarice, Lisabonu v Portugalsku a Portlandu v Oregonu v USA.

„Follow The Trails“ je dokonalé off-roadové dobrodružství, které zákazníky zavede do odlehlých a neobjevených lokalit International GS Trophy. Mimo zpevněné cesty se účastníci vydají po stopách týmů GS Trophy a prozkoumají nedotčenou krajinu na modelech BMW GS (R 1250 GS, TF 750 GS, F 850 GS) v Mongolsku, Albánii a Thajsku.

1 BMW portal Fuel For Life (2)1 BMW portal Fuel For Life (3)1 BMW portal Fuel For Life (5)

Pod názvem „Racing School Europe“ je připravena rychlá akce na supersportovních motocyklech jako BMW S 1000 RR a M 1000 RR. Na známých okruzích MotoGP a WorldSBK, jako je Mugello v Itálii, „Circuit Ricardo Tormo“ ve španělské Valencii nebo „Motorland Aragon“, který se nachází rovněž ve Španělsku, mohou účastníci s pomocí profesionálních instruktorů zdokonalit své jezdecké schopnosti. Nezáleží na tom, zda je někdo začátečník, pokročilý nebo poloprofesionál, výuka v malých skupinách umožňuje jezdcům na každé úrovni absolvovat přesně ten správný trénink.

Široká škála nabídek „Fuel For Life“, navržených pro získávání zážitků s BMW Motorrad, je zpočátku k dispozici pro Evropu, ale v následujících měsících se bude postupně rozšiřovat a kromě cestování „Travel“ a tréninkových kurzů „Training“ budou brzy následovat další zajímavé kategorie.

Zdroj: BMW MotorradLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama