Reklama

Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41: pneumatika pro cestovní enduro

Bridgestone představil novou silniční pneumatiku s označením Battlax Adventure Trail AT41, která je určena pro motocykly kategorie enduro. Odolná pneumatika s offroadovým vzhledem poskytuje bezpečí a výkon nejen na suchém povrchu, ale také trakci, adhezi a brzdné výkony na mokru.

Nový dezén pneumatiky Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 zaujme svým offroadovým vzhledem. Optimalizovaná konstrukce drážek zlepšuje odvádění vody ze stopy a přispívá k pozoruhodným provozním vlastnostem pneumatiky za deštivého počasí díky většímu průměrnému objemu drážek a jejich konzistentnějšímu zastoupení na styčných plochách.

1 Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 (2)1 Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 (3)1 Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 (1)

Nový tvar bloků pneumatiky zpomaluje opotřebení v ramenní oblasti, zatímco optimalizovaná konstrukce nárazníkového pásu ve spojení s novým dezénem zajišťuje vynikající stabilitu. Bridgestone Battlax Adventure Trail AT41 používá směs pro cestovní pneumatiky – vzadu s technologií třísekční směsi. Výsledkem jsou excelentní provozní vlastnosti na mokru i suchu ve spojení s dlouhou životností.

Novinka od Bridgestone pro motocykly kategorie enduro bude k dispozici od února 2022 v devíti rozměrech (4 pro přední kolo, 5 pro zadní kolo). Všechny varianty nesou označení M+S. Široká nabídka variant tak pokrývá většinu motocyklů enduro v segmentu Adventure.

Zdroj: BridgestoneLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama