Reklama

CFMOTO NK-C22: koncept naháče

Pod vedením šéfdesignera a nově i ředitele celé motocyklové sekce, Carlese Solsony Martího, vznikl další koncept sportovního motocyklu NK-C22, jehož srdcem je řadový dvouválcový motor a do výbavy dostal samé špičkové komponenty, jako jsou tlumiče Öhlins nebo výfuky od SC-Project.

Po loňském překvapivém odhalení konceptu sportovního motocyklu CFMOTO SR-C21, který od této čínské značky absolutně nikdo nečekal, už bychom mohli říct, že nás jen tak něčím nepřekvapí, ale nenechte se mýlit. Stejně tak jako loňský koncept, který měl velmi povedený sportovní design s aerodynamickými křidélky, s velkým množstvím doplňků z karbonu a ve výbavě špičkový podvozek od Öhlinsu, tak i letos se nenechali zahanbit.

1 CFMOTO NK-C22 koncept (9)1 CFMOTO NK-C22 koncept (10)1 CFMOTO NK-C22 koncept (7)1 CFMOTO NK-C22 koncept (8)

Nekapotovaný motocykl NK-C22 je rovněž atraktivním strojem s velkým množstvím doplňků z karbonu a jeho design je taktéž sportovně laděný. Moc se mi líbí kryty chladiče, na kterém jsou aerodynamická křidélka z karbonu. Naháči sluší jednoramenná kyvná vidlice i dvojice nad sebou umístěných koncovek výfuku od SC-Project. Podvozek opět dodala firma Öhlins a o brzdy se postaralo Brembo.

Poháněný bude kapalinou chlazeným řadovým dvouválcem, který je osvědčenou jednotkou u modelu 800MT. Jak už známe CFMOTO, u konceptu určitě jen tak nezůstanou. Stejně jako vloni u SR-C21, který byl letos představen jako produkční model CFMOTO 450SR. V podstatě se od svého konceptu nijak nelišil, pouze drahé komponenty byly nahrazeny levnějšími, aby byl motocykl cenově dostupnější více zákazníkům.

1 CFMOTO NK-C22 koncept (1)1 CFMOTO NK-C22 koncept (2)1 CFMOTO NK-C22 koncept (3)1 CFMOTO NK-C22 koncept (4)1 CFMOTO NK-C22 koncept (5)1 CFMOTO NK-C22 koncept (6)

Zdroj: CFMOTOLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama