Reklama

Harley-Davidson Tobacco Fade Enthusiast: rock´n´roll pod sedlem

Silný dunivý zvuk, to není jen dílem dvouválcového motoru Milwaukee-Eight 117 se zdvihovým objemem 1923 ccm, ale také pekelně vybavenou audiosoustavou, kterou budou vybaveny všechny motocykly ze speciální kolekce Tobacco Fade Enthusiast, tedy Low Rider ST, Ultra Limited a Tri Glide Ultra.

Nová limitovaná edice se snaží zacílit na milovníky rokenrolové muziky, chce ve vás navodit pocit, který máte v motorkářském baru nebo na motocyklových akcích značky Harley-Davidson, kde burácí živá muzika za doprovodu hutných vidlicových dvouválců. Barvy a grafika limitované edice Tobacco Fade jsou inspirované klasickými dřevěnými designy kytar, baskytar a bicích souprav značky Sunburst v 60. letech minulého století. Vyrobeno budou pouze omezené množství do 2 tisíc motocyklů od každého ze tří modelů.

1 Harley Davidson Tobacco Fade1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (4)1 Harley Davidson Tobacco Fade Ultra Limited (3)

Barevné provedení Tobacco Fade je vyráběno pomocí nejmodernějších precizních nástrojů, které dokážou vystihnout každý decentní detail. Sytý karamelový pruh zvýrazňuje tón metalického zlatého panelu, těsně za hranicí zapadajícího slunce. Medailon na palivové nádrži je inspirovaný tvarem a drážkami vinylové desky. Grafika na předním blatníku ve tvaru kytarového trsátka je inspirovaná logy rockových kapel a nástrojů.

Low Rider ST

Sportovně-cestovní dvouválec je určen pro jezdce, kteřý si potrpí na čistý styl West Coast a touží po razantním výkonu motoru Milwaukee-Eight 117 V-Twin se zdvihovým objemem 1923 ccm, výkonem 103 koní (77 kW) při 4750 otáčkách a maximálním točivým momentem 169 Nm při 3500 otáčkách.

1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (5)1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (6)1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (7)1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (1)1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (2)1 Harley Davidson Tobacco Fade Low Rider ST (3)

Ultra Limited

Motocykl je přímo předurčený k jízdě na dlouhé trasy. Kapotáž v klasickém stylu Batwing, audio se čtyřmi reproduktory, nosič zavazadel Tour-Pak a maximální pohodlí pro jezdce i spolujezdce. Motocykl je poháněný vidlicovým dvouválcem Milwaukee-Eight 114 se zdvihovým objemem 1868 ccm, výkonem 93 koní (69 kW) při 5020 otáčkách a maximálním točivým momentem 166 Nm při 2750 otáčkách.

1 Harley Davidson Tobacco Fade Ultra Limited (1)1 Harley Davidson Tobacco Fade Ultra Limited (2)1 Harley Davidson Tobacco Fade Ultra Limited (3)

Tri Glide Ultra

Cestovní trike láká k nekonečným výletům na dlouhé trasy, vyniká svým stylem, prvotřídním infotainmentem a velkým zavazadlovým prostorem, který nabídnou jedině tři kola. Motocykl je poháněný vidlicovým dvouválcem Milwaukee-Eight 114 se zdvihovým objemem 1868 ccm, výkonem 93 koní (69 kW) při 5020 otáčkách a maximálním točivým momentem 163 Nm při 2500 otáčkách.

1 Harley Davidson Tobacco Fade Tri Glide Ultra (1)1 Harley Davidson Tobacco Fade Tri Glide Ultra (2)1 Harley Davidson Tobacco Fade Tri Glide Ultra (3)

Zdroj: Harley-DavidsonLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama