Suzuki SV650 Rally: koncept od Oberdan Bezzi

Italský customer Oberdan Bezzi je známější jako návrhář skútrů, ale jeho vášní jsou enduro motocykly, a tak občas sobě a také nám pro radost představí jeho návrh, jak by mohl vypadat sériově vyráběný stroj v terénní úpravě. Tentokrát si vzal na paškál Suzuki SV650.

Model japonského výrobce Suzuki SV 650 je na trhu již dvacet let, občas prošel pár úpravami, ale jeho základ, na kterém pevně stojí, je stále ten stejný. Oberdan se mu však pokusil vtisknout poněkud jinou tvář a nutno uznat, že tohle by mohl být i dobrý tip pro Suzuki, jakým směrem se s tímto modelem vydat a oživit tak svoji nabídku.

Asi by se to hodilo i do jejich strategie, kterou drží již několik let, tedy za málo peněz hodně muziky anebo chcete-li jinak, s co nejmenší investicí maximalizovat prodeje. Však třeba hojně opěvovaná znovuoživená Suzuki Katana je ve své podstatě GSX-S 1000 F, která vlastně také vychází z jiného modelu a to z GSX-R 1000.

Suzuki SV650 Rally Oberdan Bezzi

Stejně tak i model SV650 je základem pro motocykl Suzuki V-Strom 650 a tak proč by vlastně nemohl být i základem pro adventure stroj. Každopádně Bezziho nápad je inspirativní a opět velmi povedený, jako jeho předchozí návrhy. Však si prohlédněte Aprilii Tuareg 900, BMW G 310 GS nebo koncept sportovního motocyklu Ducati SuperSport R. Stojí to za to :-)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama