Reklama

Husqvarna Nuda 900 R: žádná nuda

S Nudou od italského specialisty na terém rozhodně nuda nebude. Tenhle dvouválcový naháč je novou vlajkovou lodí s výkonem 105 koní a hmotností 174 kilogramů.

Už na první pohled je silniční Husqvarna agresivně vypadající lehkou motorkou s výtečným podvozkem a brzdami pro řádění v zatáčkách. Pro pohon tohoto stroje slouží paralelní dvouválec o zdvihovém objemu 898 ccm (pochází od BMW), který je spojen se šestistupňovou převdodovkou. Celkem 2,2 metru dlouhý motocykl s rozvorem 1495 milimetrů stojí na sedmnáctipalcových kolech a jezdec musí počítat s výškou sedla v rozpětí 875-895 mm (seřizovatelná délka tlumiče).

I když na delší cesty (nejvyšší rychlost 215 km/h) si můžete přikoupit dvojici bočních plastrových kufrů, přesto se tahle devítistovka bude líbit především mladším jezdcům, kteří za jejími řídítky zažijí spousty legrace. Musí si ale připravit 289 900 korun, pokud chtějí špičkovou Husqvarnu Nuda R vlastnit. Méně nároční zájemci pak sáhnou po základním provedení, které je o čtyřicet tisícovek levnější.

nudaR1nudaR2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama