Reklama

Honda CRF 250 L se bude prodávat i u nás

Honda uvede v létě na evropský trh maloobjemové enduro CRF 250L. Jedná se o model kombinující praktičnost pro každý den se schopností jízdy v terénu.

Japonská Honda se snaží vrátit na své pozice i na starém kontinentu. Možná i proto tento týden potvrdila, že model CRF 250 L, který byl poprvé představen v listopadu 2011 na autosalonu v Tokiu, bude v létě 2012 uveden na evropský trh. CRF 250 L je skutečně víceúčelový motocykl nabízející snadné použití při každodenních jízdách i zábavu při jízdě v terénu. Jako takový navazuje na dlouhou tradici motocyklů Honda, která se datuje až k modelu XL 250 S ze sedmdesátých let minulého století, po kterém následovala celá řada XL.

Stroj disponuje kapalinou chlazeným jednoválcovým motorem DOHC o objemu 249 ccm umístěným ve zdvojeném rámu z oválných ocelových trubek, inverzní přední vidlicí, zavěšením zadního kola ProLink a hliníkovým kyvným ramenem. Svému majiteli nabídne vynikající hodnotu za investované peníze a především nízké celkové provozní náklady. Podrobné informace včetně úplných technických parametrů budou oznámeny v dubnu, takže na detailnější představení si musíme ještě počkat.

CRF250L4CRF250L1CRF250L7CRF250L6CRF250L3CRF250L2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama