Reklama

Objednávky elektromotocyklu LiveWire od Harley-Davidson jsou spuštěny

Harley-Davidson zahájil v Evropě předběžné objednávky jejich vůbec prvního elektrického motocyklu LiveWire. Zájemci mohou na webu Harley-Davidson vyhledat nejbližšího autorizovaného dealera modelu LiveWire, na vybraném dealerství podat předběžnou objednávku a složit zálohu.

Pro rok 2019 bude k dispozici pouze omezený počet motocyklů, o které je velký zájem, proto výrobce doporučuje nečekat a rychle jednat. Objednávky a zálohu na motocykly z prvních evropských dodávek mohou přijímat pouze dealerství, která jsou autorizovanými prodejci Harley-Davidson LiveWire, tedy u nás je to jediná pobočka v Praze. První dodávky jsou plánovány na podzim 2019.

1 Harley Davidson LiveWire 2019 (7)1 Harley Davidson LiveWire 2019 (5)1 Harley Davidson LiveWire 2019 (3)

Motocykl LiveWire představuje budoucnost značky Harley-Davidson. Moderním jezdcům nabízí výkonný elektrický pohon, inovativní design a přelomovou mobilní konektivitu. LiveWire dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,0 s, zrychlení ze 100 na 130 km/h zvládne za 1,9 s. Vysokonapěťová baterie umožňuje dojezd 225 km ve městě nebo 142 km při kombinovaném provozu podle měření na základě metodiky MIC City a MIC Combined při rychlosti 113 km/h.

Dynamiku modelu LiveWire maximalizuje pevný podvozek, který byl navržen pro obratné a jisté ovládání v městských ulicích. Špičkové přední a zadní odpružení Showa je osazené do lehkého rámu z litého hliníku. Podvozek je extrémně pevný a přispívá k přesnému a obratnému řízení s dobrou odezvou do řídítek. Motocykl LiveWire je vybaven technologií H-D Connect nabízející mobilní konektivitu, která spojí majitele s motocyklem LiveWire pomocí chytrého mobilního telefonu prostřednictvím nejnovější verze aplikace Harley-Davidson.

1 Harley Davidson LiveWire 2019 (2)1 Harley Davidson LiveWire 2019 (4)1 Harley Davidson LiveWire 2019 (11)

Další informace o novém motocyklu Harley-Davidson LiveWire a nové zprávy o budoucích modelech najdete na stránkách Harley-Davidson nebo na firemních profilech v sítích Facebook či Instagram.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama