Reklama

Tip na víkend: Indian Riders Fest 2022 v Českých Budějovicích

Už tento víkend se v Českých Budějovicích uskuteční Indian Riders Fest, největší setkání majitelů motocyklů Indian Motorcycle v Evropě. Očekává se účast více než tisíce motocyklů Indian a jezdců více než třiceti národností z celého kontinentu i vzdálenějších zemí.

Druhý ročník akce Indian Riders Fest proběhne ve dnech 10. – 12. června v Českých Budějovicích na výstavišti nedaleko centra města. Cestu k centrálnímu pódiu budou zeširoka lemovat stánky s produkty výrobců příslušenství a doplňků, historickými sbírkami, upravenými motocykly Indian, tunerskými produkty, bary, food trucky, restauracemi a oficiálními shopy Indian Riders Festu a značky Indian Motorcycle.

Na velké ploše Indian Motorcycle bude pro všechny účastníky připravena k testovacím jízdám dvacítka nejnovějších modelů včetně novinek Scout Rogue a Indian Pursuit. Navíc bude na místě k dispozici oficiální dealer Indian Motorcycle, připravený na kompletní servis a údržbu.

Program je extrémně bohatý a nabídne:
• 10 koncertů
• 4 kaskadérská vystoupení
• 4 vystoupení profesionálních rodeo jezdců
• 400 testovacích jízd na motocyklech Indian
• Velkolepou tombolu s upraveným motocyklem Indian Chieftain jako hlavní cenou a mnoha dalšími cenami

1 Indian Riders Fest 2022 (1)1 Indian Riders Fest 2022 (2)1 Indian Riders Fest 2022 (3)

Zlatým hřebem akce bude nepochybně sobotní spanilá jízda, kdy v pravé poledne vyrazí více než tisíc jezdců na trasu dlouhou 24 kilometrů. Vyjížďka bude zakončena na historickém náměstí v srdci Českých Budějovic.

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama