Reklama

Dinli DL282: tajwanský cruiser

Nový asijský cruiser Dinli DL282 byl poprvé odhalen a představen minulý týden na mezinárodním autosalonu, který se konal v Tajwanu.

Motocykl je poháněn jednoválcovým, vodou chlazeným motorem o objemu 750 ccm. I když se s jednoválci spíše setkáte u skútrů nebo u motokrosových motocyklů, asijští výrobci jsou přesvědčeni, že s tímto jednoválcem úspěšně vstoupí na trh i v jiných segmentech. Navíc tento cruiser bude vybaven samočinným převodovým ústrojím, takže s ním mohou vyjet i jedinci, kteří by osedlali jen skútr.

Kompresní poměr je 10:1, vrtání a zdvih 106 x 85 mm. Výkon není uváděn. Motocykl je vybaven dvěma předními kotoučovými brzdami a jednokotoučovou zadní. Hmotnost je 210 kg, do nádrže se vejde 17 litrů benzínu. Musím říct, že je mi design tohoto motocyklu docela sympatický. Matná nádrž přechází do jednomístného sedla, na něj plynule navazuje zadní blatník a celkově to působí uhlazeným dojmem. Bohužel je zatím neznámá cena, či to, zda se bude motocykl dodávat i k nám do Evropy. Nechme se tedy překvapit.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama