Reklama

Piaggio 1 Feng Chen Wang: designový elektroskútr

Piaggio se spojilo se známou čínskou designérkou Feng Chen Wang a z jejich spojení vznikl exkluzivní elektroskútr, jehož barevné provedení je doslova dechberoucí. Motocykl bude na výběr ve dvou variantách, s rychlostí 45 km/h a dojezdem až 55 km nebo s rychlostí 60 km/h a dojezdem až 85 km.

Norton V4RC: prototyp café raceru

Pár měsíců to vypadalo, že anglická značka Norton míří k zániku, než se objevilo indické TVS a vše se obrátilo tím správným směrem. Nejenom, že mají novou továrnu, ale pochlubili se také novým prototypem café raceru V4RC.

Honda CBR1000RR-R Fireblade, Fireblade SP a Fireblade SP 30th Anniversary: přelomový supersport

Zdá se to až neuvěřitelné, že je to už třicet let, kdy Honda představila světu litrový superbike CBR900RR Fireblade. Byl to první motocykl, který byl obratný, silný, s podvozkem, který skvěle pracoval a který ukázal nový směr supersportovních motocyklů. Jak jinak oslavit tento přelomový stroj než výroční edicí.

Kawasaki Versys 650 2022: s kontrolou trakce

Versys 650 patří již několik let mezi nejoblíbenější modely japonského výrobce. Své zákazníky si našel nejen kvůli ergonomii, ale zejména pro jeho řadový dvouválec, který je srdcem tohoto endura.

Vánoční dárky z Autodromu Most: Superbiky z první řady

Mostecký autodrom letos zažil nabitou sezónu, ve které jsme si poprvé mohli užít závody mistrovství světa Superbiků a také vytrvalostní šestihodinovku EWC. V Mostě na své fanoušky myslí i o Vánocích a připravili pro ně čtyři exkluzivní balíčky. Ale pozor, čím dříve nakoupíš, tím větší slevu dostaneš.

Aprilia 660 Tuono Factory 2022: rychle a zběsile

Mezi sportovními motocykly značky Aprilia se řadí verze Factory k těm nejvrcholnějším, určené pro maximálně zkušené piloty. Jen ti totiž dokáží využít špičkovou výbavu v nejvyšší možné míře. Verze Factory se nyní dočkalo i Tuono 660 a rázem se z něj stal ještě žhavější motocykl na silnici.

Test Suzuki GSX1300R Hayabusa: japonská raketa

Třetí generace vysokovýkonného motocyklu, který se poprvé objevil na trhu před 22 lety, má rozhodně co nabídnout. Ani tvrdší emisní normy novou Hayabusu nepřipravily o nálepku jednoho z nejlépe zrychlujícího motocyklu planety.

Test BMW R NineT Urban GS Edition 40th: výroční stylovka

O speciální modely připomínající oslavu čtyřicetiletého výročí motocyklu GS bavorského výrobce je celosvětově obrovský zájem. Proto jsme rádi, že jsme se mohli projet na tom nejvíce stylovém, roadsteru R NineT Urban G/S.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama