Reklama

Bridgestone Battlecross X31: motokrosová pneumatika

Bridgestone představil novinku ve světě motokrosových pneumatik. Model Battlecross X31 je stavěn do všech náročných terénů, kde umožní jezdcům přidat plyn, kdykoliv jej potřebují. Poskytuje jim trakci a adhezi při vyšších rychlostech, aniž by přišli o stabilitu a to v jakýchkoliv provozních podmínkách.

Na jižní pól na motocyklu Royal Enfield

Dva jezdci na motocyklech Royal Enfield Himalayen se pokusí dosáhnout jižního pólu. Historicky první expedice tohoto druhu začíná dnes, potrvá 39 dní a za tu dobu ujedou jezdci 770 kilometrů dlouhou cestu po Antarktidě.

Podzimní soutěž s CFMOTO o největšího bahňáka

Zatímco v létě se posílali fotografie motocyklů CFMOTO s krásnými ženami, nyní to bude více adrenalinovější a bude se to týkat vás jezdců samotných. Začíná soutěž o největšího „bahňáka“.

Honda NT1100: dvouválcové cestování

Honda vstupuje do nové éry cestovních motocyklů s novinkou NT1100. Po době, kdy se zaměřovali převážně na enduro kategorii, přišel čas také na stroje, určené vyloženě pro silniční provoz. Poháněná bude dvouválcovým motorem a na výběr budete mít mezi manuální nebo automatickou převodovkou.

Triumph Tiger Sport 660: výkonný tříválec

Triumph představil novinku Tiger Sport 660 postaveného na základech úspěšného modelu Trident a můžeme se rozhodně těšit na nejsilnější stroj ve střední třídě motocyklů. Poháněný řadovým tříválcem o zdvihovém objemu 660 ccm s výkonem 80 koní a točivým momentem 64 Nm jen těžko bude hledat konkurenci.

Test BMW R NineT Urban GS Edition 40th: výroční stylovka

O speciální modely připomínající oslavu čtyřicetiletého výročí motocyklu GS bavorského výrobce je celosvětově obrovský zájem. Proto jsme rádi, že jsme se mohli projet na tom nejvíce stylovém, roadsteru R NineT Urban G/S.

Test Ducati SuperSport 950 S: univerzální sportovec

Vypadá skoro jako Panigale, ale není to Panigale. Je to však sportovní motorka a je mnohem více dostupnější běžným zákazníkům, kteří netouží jezdit pouze na závodní dráze, ale rádi si projedou své oblíbené zatáčky svižnějším tempem nebo jen tak vyrazí jednou stopou do práce. Tedy alespoň takto jsem SuperSport 950 S využívala já.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama