Yamaha Grizzly 700: limitovaná edice k 25. výročí

Yamaha představila legendární čtyřkolku Grizzly v limitované edici, kterou chtějí oslavit již 25. narozeniny tohoto modelu, který své zákazníky získal nejen díky svému jedinečnému vzhledu, ale také pro jeho kvalitu zpracování a možnost vyrazit s ním za dobrodružstvím do volné přírody.

Kawasaki Ninja ZX-4R: čtyřválcový supersport

Tohle asi čekal málokdo, že by se v maloobjemových sportovních motocyklech znovu objevil čtyřválec. Kawasaki se toho evidentně nebojí, a na trh pouští Ninju ZX-4R ve třech verzích, základní, SE a RR. Je poháněna kapalinou chlazeným čtyřválcem o zdvihovém objemu 399 ccm a s výkonem 80 koní.

Vespa 946: limitovaná edice Rok králíka

Ne nezbláznili jsme se ani my, ani v italské Vespě. Začátek nového lunárního roku přináší nejen radost ze znovuzrození a příchodu jara, ale také nový symbol zvířete v horoskopu. Rok králíka, který je znamením míru, pohody a úcty k minulosti, začíná 22. ledna 2023.

Týden oslav 100 let BMW Motorrad od 20. do 26. března 2023

BMW Motorrad Česká republika v rámci 100. výročí značky připravuje speciální týden pro všechny fanoušky značky BMW Motorrad. Bude se konat ve dnech od 20. do 26 března 2023. Těšit se můžete na atraktivní výstavu klasických, nových i výročních modelů BMW Motorrad, která se objeví u všech BMW Motorrad Autorizovaných Dealerů po celé České republice.

Brixton Storr 500: koncept cestovního endura

Koncept svého prvního skutečného adventure motocyklu, představil také Brixton Motorcycles. Název modelu Storr pochází ze stejnojmenného skalního útvaru na ostrově Skye ve Skotsku. Vzhled motocyklu je inspirován divokou a drsnou krajinou severu.

Peugeot PM-01 125 a 300: návrat mezi silniční motocykly

Francouzská značka se vrací mezi silniční motocykly. Představila model PM-01 ve svěžím designu, s ostrými liniemi a typickými svalnatými tvary. Nezaměnitelný vzhled mu dodává i trojice LED tesáků na přední masce. Na výběr budete mít mezi dvěma kubaturami, 125 a 300 ccm.

Benelli BKX 250 S: hravá městská zábava

Novinka Benelli BKX 250 S je všestranný motocykl, ideální pro jízdu po městě, kde oceníte jeho lehkost a obratnost. Však také písmeno S v jeho názvu znamená Street. Poháněný je jednoválcovým motorem o výkonu 25,8 koní a maximálním točivým momentem 21 Nm.

Test BMW K 1600 GT: s velkým srdcem

Pokud sníte o novém motocyklu s opravdu velkým a silným motorem, u BMW máte stále šanci si takový stroj koupit, a to se šťavnatým kapalinou chlazeným řadovým šestiválcem. Tahle supercestovní motorka vás ohromí nejen díky tomuto motoru, ale také špičkovou moderní výbavou a jedinečným komfortem na jeho palubě.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama