Reklama

Suou Touring: osmiválec z Číny

Japonská Honda Gold Wing poháněná plochým šestiválcem o zdvihovém objemu 1,8 litru má nově konkurenci z Číny, a to v podobě luxusního cestovního stroje Suou Touring s plochým dvoulitrovým osmiválcem.

BMW R20: Big Boxer Roadster

Vzduchem a olejem chlazený motor Big Boxer je dominantním prvkem konceptu R20, které BMW Motorrad představilo na výstavě Concorso d'Eleganza Villa d'Este. Představuje jedinečný stroj s unikátním vzhledem a řemeslným zpracováním, kde je kladen důraz i na ten nejmenší detail.

Test Honda CBR650R 2024 E-Clutch: supersport s automatickou spojkou

Kdo by odolal vyzkoušet dvě novinky v jednom? Bavíme se o nové generaci sportovního motocyklu CBR650R, které je vybaveno zcela novou spojkou E-Clutch. Tedy po pravdě, před testem jsem si nedokázala představit supersport s automatickou spojkou, po testu si nedokážu představit supersport bez ní. Tohle bylo úplně jiné svezení, mnohem lepší.

KTM 990 RC R: prototyp sportovního silničního motocyklu

Je to už více než patnáct let, kdy KTM naposledy vyrobila sportovní silniční motocykl. To však neznamená, že by na ně zanevřeli. Vždyť jenom v seriálu MotoGP získali poslední dobou několik vítězství a umístění na stupních vítězů. Zkušenosti z těchto šampionátů chtějí přenést do nového sportovního motocyklu KTM 990RC R.

Ducati Monster: limitovaná edice Ayrton Senna

Ayrton Senna byl nejenom jeden z nejlepších a nejslavnějších jezdců Formule 1, ale také skvělý a vášnivý motorkář, jezdící na motocyklu italské značky Ducati. Limitovaná edice modelu Monster byla inspirována typickou barvou helmy brazilského jezdce a vyrobeno bude pouhých 341 kusů.

Test Kymco CV3 550i ABS vs. AK 550i ABS Premium: dvě nebo tři kola?

Mají společné srdce, ale liší se počtem kol. Můžete si vybrat, jestli si zvolíte klasický jednostopý skútr nebo raději sáhnete po stabilnější tříkolce. Oba dva se řadí mezi maxiskútry a svým sportovním designem jasně říkají, že budou svižnějšími společníky. Pro který se však rozhodnout?

Test Cardo Packtalk Edge: interkom se skvělým zvukem

Pokud trávíte na cestách velké množství času v sedle motocyklu, interkom by pro vás mohl být zajímavým doplňkem. Umí vás propojit s vaším spolujezdcem nebo s ostatními kamarády motorkáři, se kterými jste se vydali na projížďku. Můžete vyřizovat telefonní hovory a spojit jej můžete pomocí Bluetooth s navigací, chytrým telefonem, hudebním přehrávačem nebo s integrovaným rádiem s RDS.

Test Yamaha Niken GT: Všechno na Mars!

Stačí jeden jediný pohled na tříkolového Nikena a vy máte najednou pocit, jako byste se ocitli na jiné planetě a vedle vás stálo kosmické vozidlo. Vozidlo patřící do světa science fiction a ne na naše silnice. Jak se to vlastně řídí? Jak funguje dvojité zavěšení předních kol? Je to vůbec ještě motorka? Pro koho je určená?


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama