Reklama

MV Agusta F3 2022: Rosso a RR s křidélky

Další z modelů, který se dočkal přepracování motoru pro plnění emisní normy Euro 5 je tříválcový sportovní model F3. Na výběr budete mít jak základní variantu Rosso, tak vybavenější verzi RR, která poprvé získává aerodynamická křidélka.

Sidecars Changjiang: originál čínská sajda

Čínský výrobce Changjiang vyrábí sajdkáry již více než sedmdesát let. Není to tedy žádný nezkušený hráč a jeho stroje patří k řádně prověřeným výrobkům. Do české země je dováží firma Vintage Garage Motors a.s., která je zároveň importérem Royal Enfield.

Test Voge 500DS Adventure: motocykl pro začátečníka

Čínská značka Voge letos vstoupila na český trh a mně z jejich nabídky nejvíce zaujal cestovní motocykl 500DS, který by mohl být zajímavou volbou pro majitele řidičského oprávnění skupiny A2 nebo pro začínající jezdce. Vzala jsem si jej na test, abych vyzkoušela, jestli je tomu tak.

Honda CBR500R, CB500F a CB500X 2022: s vylepšeným podvozkem

Trojice oblíbených modelů CB500 vyrazí do sezóny 2022 s vylepšenými jízdními vlastnostmi díky upravenému podvozku, v modernizovaném vzhledu a s větší dynamikou. Stále platí, že si tyto modely mohou pořídit i majitelé řidičského oprávnění kategorie A2.

Moto Guzzi V100 Mandello: zaměřeno na cestovatele

Moto Guzzi se chystá na listopadovém veletrhu EICMA představit nový cestovně-sportovní motocykl V100 Mandello. Těšit se můžeme na typický mohutný design ve stylu Moto Guzzi, kapalinou chlazený litrový dvouválec, letmo zavěšené zadní kolo a semiaktivní podvozek od Öhlinsu. A to ještě není vše!

BMW Motorrad Vision AMBY: koncept motokola

BMW Group na výstavě IAA Mobility 2021 v Mnichově představí zajímavý koncept pro městskou mobilitu. Je to něco na pomezí kola a motocyklu, poháněné elektrickým motorem a s rychlostí až 60 km/h.

Test Ducati Monster: hravá příšerka

Byl to odvážný krok, když Ducati představila zcela nového Monstera, který je naprosto odlišný od všech přechozích generací. Mně se ale tenhle krok zamlouvá, „příšera“ je totiž hravá, lehká na ovládání, není zrádná a zvládne ji i méně zkušený jezdec. Každý výjezd ze zatáčky vám na tváři vykouzlí velký úsměv.

Test Harley-Davidson Sportster S 1250: sportu zdar!

Jestli mohu o nějakém modelu značky Harley-Davidson říct, že je legendou, pak je to bezesporu Sportster. Po 64 letech přichází Harley se zcela novou generací, která je přímo hodna svému jménu. Má sportovního ducha, perfektní podvozek, emotivní dvouválec Revolution Max a k tomu jedinečný styl. Tohle není žádná tuctovka, ale náramně povedený bike.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama