Reklama

Test CFMOTO 800MT Touring a 800MT Sport: bestseller z Číny

Pokud se podíváte na aktuálně nejprodávanější cestovní endura střední třídy na českém trhu, pak konkurenci válcuje model CFMOTO 800MT. Proč tomu tak je?

Mitas Sport Force+ RS: na okruh i na silnici

Mitas rozšiřuje sortiment závodních pneumatik Sport Force+ RS o větší rozměry. Dodatečné rozměry 120/70ZR17, 180/55ZR17 a 190/55ZR17 by měly podle očekávání na trh dorazit v dubnu 2023 a rozšířit tak nabídku na celkový počet šesti rozměrů pneu.

Voge 500DS a 500 DSX se sadou hliníkových kufrů zdarma

Od začátku března až do konce května si připravila značka Voge speciální akci pro všechny zákazníky, kteří si zakoupí model 500DS nebo 500DSX. Ke každému z nich obdrží zdarma sadu hliníkových kufrů v hodnotě 15 990 Kč.

BMW CE 04 Vagabund Moto Concept: elektrický skútr se surfovacím prknem

U bavorského výrobce jsou u úpravců motocyklů oblíbené dva modely, cruiser R 18 a nekapotované R nineT. To rakouský Vagabund Moto se rozhodli jít jinou cestou a vytvořili zajímavý projekt městského skútru postaveného na základech elektrického CE 04. Jeho jedinečnost ještě podtrhli surfovacím prknem, které mu přidali do výbavy.

Ženy a motorky: rady před prvním nákupem

Teploty venku začínají stoupat a tak přichází ideální doba nasednout na motorku a pořádně ji provětrat. Motorkaření přichází na chuť čím dál více žen. Pokud se i vy řadíte mezi fanynky motorek, ale ještě žádnou nevlastníte, prozradíme vám pár rad, které se před prvním nákupem rozhodně budou hodit.

Motocykl roku 2023: Honda Forza 350

V pátek 3. března 2023 proběhlo v rámci výstavy Motocykl Praha vyhlášení ankety Motocykl roku. Ceny se rozdávaly v celkem šesti kategorií, absolutním vítězem se stal model Honda Forza 350.

Peugeot Django EVO 125: francouzská EVOluce

Django EVO je kompletně přepracovaný původní model Django z roku 2014. EVO v jejich podání znamená EVOluci, tedy nový futuristický vzhled s charakteristickými znaky předních tesáků na světlometu a drápů na zadním světle. Do výbavy dostanete barevný TFT displej s možností propojit jej s chytrým telefonem.

Test BMW K 1600 GT: s velkým srdcem

Pokud sníte o novém motocyklu s opravdu velkým a silným motorem, u BMW máte stále šanci si takový stroj koupit, a to se šťavnatým kapalinou chlazeným řadovým šestiválcem. Tahle supercestovní motorka vás ohromí nejen díky tomuto motoru, ale také špičkovou moderní výbavou a jedinečným komfortem na jeho palubě.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama