Reklama

Royal Enfield Hunter 350: městský roadster

Novinka Hunter 350 je stylovým roadsterem, navrženým přímo pro městský ruch. Na první pohled zaujme svalnatými tvary, ale s jistotou jednoduché manipulace jak na místě, tak i během jízdy. Na výběr budete mít ze šesti barevných provedení.

Can-Am Pulse a Origin: návrat do jedné stopy

Kanadská firma Can-Am se po 35 letech vrací do jedné stopy a to rovnou se dvěma motocykly, roadster Pulse a sportovní model Origin. Oba budou poháněny čistě elektricky a prodávat by je chtěli od roku 2024.

Royal Enfield: podzimní testovací dny 2022

Podzim je u značky Royal Enfield tradičně spojen s testovacími dny, kde si můžete bezplatně vyzkoušet některý z jejich aktuálních modelů.

Moto Morini Seiemmezzo STR a SCR: šest a půl

Moto Morini představil dvojici nekapotovaných motocyklů poháněných dvouválcovým motorem. Model pojmenovali Seiemmezzo, což by se dalo volně přeložit jako „šest a půl“ a určitě odhadujete správně, jedná se o motor o zdvihovém objemu 649 ccm.

Guatemala na motocyklu: Corazón del Mundo Maya

Středoamerická Guatemala je právem nazývána srdcem mayské kultury - španělsky Corazón del Mundo Maya. Procestoval jsem ji na motorce díky nemoci Covid-19. Guatemala byla totiž jedna z mála zemí, kam se dalo v době tvrdého lockdownu cestovat, aniž by vám zde hrozila karanténa.

BMW GS Experience Day 2022: vyzkoušej GS v terénu i na silnici

BMW každý rok pořádá pro své stávající i budoucí zákazníky GS Experience dny, kde si mohou otestovat všechny GS modely, a to jak na silnici, tak i v terénu. Celý den si užijí v sedle testovacích motocyklů BMW, a jak na silnici, tak i v terénu, se jim věnují instruktoři z Motoškoly Přijďte se projet. Jak takový den vypadá jsem si mohla vyzkoušet i já a byla to pro mě doslova „škola hrou“.

Test Piaggio Liberty Baci Perugina 125: čokoládový polibek

Model Liberty patří ke stálicím italského Piaggia. Spolehlivý stroj, který nijak nevyčnívá z davu, až jsem někdy měla pocit, že jej tak trochu odstrkují stranou. Tedy až do letošního roku, kdy udělali limitovanou edici Baci Perugina, která je oslavou stoletého výročí stejnojmenné čokolády. A kdo by neměl rád čokoládu?

Test Harley-Davidson Nightster 975T: s hravým motorem

Nightster 975T je stejně jako Sportster S zařazen do kategorie sportovních cruiserů, ale Nightster je jiný než jeho silnější sourozenec. Je hravější, lehčí a snadněji se ovládá. Svými štíhlými a menšími proporcemi je přímo určený pro ženy, nebo pro piloty menšího vzrůstu. Bavil mně jeho živelný motor i to, jak se dobře vedl do zatáček. Nuda s tímhle cruiserem rozhodně není.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama