Reklama

Rozešli se opravdu Valentino Rossi a Linda Morselli? Hlavní obrázek k článku: Rozešli se opravdu Valentino Rossi a Linda Morselli?

Od roku 2011 byli Valentino Rossi a modelka Linda Morselli vždy prezentováni jako společný pár. Před startem nové sezóny bylo ovšem v několika médiích napsáno, že tovární pilot Yamahy je opět single.

Vicemistr světa MotoGP z roku 2014 a 2015 a 112. vítěz Grand Prix a tmavovlasá krasavice se poznali v roce 2007 při GP Misano, když byla Linda Rossiho Grid Girl.

Od roku 2011 byli Valentino a Linda oficiálně jako pár. Linda Morselli pracuje jako modelka a moderátorka v TV, a proto z termínových důvodů byla s Rossim maximálně na čtyřech až pěti závodech GP, a to se stejně držela v pozadí a už vůbec se držela vzdálena od kamer TV.

linda linda2 linda3

Krátce před startem sezóny bylo potvrzeno to, co se během posledního půlroku vykládalo v paddocku. Valentino a Linda se rozhodli jít privátně úplně rozdílnými cestami.

Při oslavě 37. Rossiho narozenin v Austrálii byly první příznaky rozchodu naznačeny, ale ještě nepotvrzeny.

Přitom před dvěma roky Rossi veřejně prohlašoval, že bezprostředně po skončení závodní kariéry se chce oženit a založit vlastní rodinu a dokonce prohlásil, že už našel tu správnou ženu.Login Přihlásit Registrace ›