Vyzkoušejte si skútr Vespa a Piaggio na celý den Hlavní obrázek k článku: Vyzkoušejte si skútr Vespa a Piaggio na celý den

Chcete si vyzkoušet jaké to je dojíždět do práce na skútru v praxi? Společnost Faber Moto s.r.o. si připravila pro každého akci „Skútr na den“ a vy si tak budete moci otestovat Vespu nebo Piaggio v akci. Kampaň potrvá od července do srpna u participujících dealerů, kteří mají kapacity uspokojit až tisícovku zájemců pestrou flotilou více než padesátky strojů na území České republiky.

Skútr dokáže posunout život do nových dimenzí! Přesvědčit se o tom mohou všichni zájemci, kteří si půjčí „Skútr na den“. Atraktivní akce s tímto označením poběží po oba prázdninové měsíce u autorizovaných prodejců značek Vespa a Piaggio. Zákazníci, kteří na základě testování skútr pořídí, získají bonus v podobě poukázky na originální příslušenství v hodnotě až 5.000 Kč – ideální na pořízení přilby, rukavic či svršků. Z ceny skútru při koupi se jim také odečte symbolický poplatek za zapůjčení skútru, přičemž půlhodinová testovací jízda je zcela zdarma.

Vespa GTS 300 Vespa GTS Super02Vespa GTS 300 Vespa GTS Super011 Piaggio MP3 500 LT Business test15

Zájemci se mohou zaregistrovat na webové stránce www.skutrnaden.cz a vybrat si skútr od nejbližšího prodejce na jednodenní test. Mohou si tak například vyzkoušet, jaké praktické výhody nabízí dojíždění do práce na skútru. Jezdec na skútru snadno projede i ucpanými silnicemi a nemusí řešit problémy s parkováním v přecpaných centrech. Tím vším ušetří nejen své nervy, ale také drahocenný čas, který si pak může užít například příjemným výletem za město. K řízení většiny modelů přitom postačuje řidičské oprávnění skupiny B – tedy běžný řidičský průkaz na automobil. Není se třeba ničeho bát.

„V dealerské síti máme nachystaných přes 50 demo skútrů pro vyzkoušení – nejvíce v historii. Je to kvůli tomu, aby i běžný zákazník poznal, že skútr může být alternativa pro každodenní dojíždění do práce. Cílem je, aby potenciální klient vyzkoušel jedny z nejlepších produktů na trhu s kvalitními bezpečnostními prvky a designem, který vykouzlí úsměv na tváři,“ ilustruje akci Adam Žert, Country Manager Faber Moto s.r.o.

1 Vespa GTS 300ie Super test (26)1 Vespa GTS 300ie Super test (21)1 Vespa GTS 300ie Super test (20)

Modely Vespa osloví všechny jezdce, kteří oceňují vytříbený styl, a to nejen v ulicích velkoměsta. Letošní novinkou je model GTS 300 s novým, nejvýkonnějším motorem, který kdy poháněl Vespu. Ten si snadno poradí i s cestováním na delší vzdálenosti. Vespa udává směr vývoje také v oblasti trvalé udržitelnosti novým modelem Elettrica s elektrickým pohonem a dojezdem až 100 kilometrů na jedno nabití akumulátorů. K letním testovacím jízdám jsou k dispozici také hospodárné a výkonné modely Primavera 125, Sprint 125 a GTS 125.

Značka Piaggio klade důraz především na praktičnost, ale také na technické inovace a moderní vzhled. Příkladem je progresivní podvozek tříkolového modelu MP3, který lze řídit s oprávněním na běžný automobil a umožňuje mimořádně komfortní a bezpečné cestování ve městě i za jeho hranicemi. Do akce „Skútr na den“ byly kromě modelu MP3 ve verzích 300 LT a 500 LT zařazeny také klasické jednostopé modely Medley 125, Beverly 300 a Beverly 350.

1 Piaggio MP3 500ie LT Sport test (23)1 Piaggio MP3 500ie LT Sport test (24)1 Piaggio Medley03Login Přihlásit Registrace ›