Vespa Primavera slaví 50.let, pojďte si ji půjčit na víkend ZDARMA Hlavní obrázek k článku: Vespa Primavera slaví 50.let, pojďte si ji půjčit na víkend ZDARMA

Vespa Primavera slaví kulaté výročí 50 let, to je řádný důvod k oslavě. Společnost Faber Moto s.r.o zve všechny milovníky italských skútrů a zároveň ty, kteří se jimi chtějí stát, k akci „VESPA NA VÍKEND“.

„Vespa je již více než 70 let nadčasovou ikonou s nezaměnitelným designem, která svým jedinečným italským stylem šíří radost ze života. To by si měl vyzkoušet každý tím spíš, když náš nejoblíbenější model Primavera slaví kulatých 50 let,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „V tomto ohledu vycházíme fanouškům skútrů Vespa maximálně vstříc a umožňujeme lidem, kteří si to někdy chtěli vyzkoušet, půjčit si Vespu na celý víkend a zažít „dolce vita“ – sladký život v italském stylu a to zcela ZDARMA. V rámci víkendu s Vespou se účastníci můžou zapojit do soutěže a vyhrát atraktivní ceny,“ komentuje Laura Marko.

1 Vespa na vikend1 Vespa Days 3

Zájemci o účast v soutěži VESPA NA VÍKEND se můžou registrovat na webu Vespa na víkend, kde najdou podmínky. Na akci participuje 13 dealerů disponujících zhruba dvěma desítkami skútrů Vespa. „Většinu nabízených skútrů lze řídit s řidičským průkazem skupiny B, tedy běžným pro řízení auta. Dealeři navíc jsou zvyklí na nováčky a rádi zákazníka zaškolí, zapůjčí helmu. Svět na dvou kolech, zvláště těch z Itálie, je prostě zkušenost, kterou bychom v rámci Česka nabídli co nejvíce lidem. Do práce nebo na víkend pak nepřijíždíte otrávení z kolon, ale s úsměvem od ucha k uchu a s energií na rozdávání. Musí se to zkusit! A kdy jindy, než v létě,“ dodává Laura Marko.

Modelová řada Vespa Primavera slaví v letošním roce 50. výročí. První verze, představená v revolučním roce 1968, se okamžitě stala kultovním skútrem, obdivovaným pro svůj nadčasový klasický styl. Letošní verze zaujme novými 12-palcovými koly z lehké slitiny. Ve verzi 125 ccm je součástí výbavy i nejmodernější osvětlení s technikou LED, funkce vyhledávání zaparkovaného motocyklu a dálkového odemykání sedla. Zákazníci mají na výběr motory se zdvihovým objemem 50 nebo 125 ccm.

1 Vespa 50 Primavera1 Vespa Primavera Anniversario

K narozeninám vyšla speciální edice Primavera 50° Anniversario která přichází ve dvou exkluzivních barvách Azzurro Anniversario (světle modrá leská) a Marrone Anniversario (kaštanově hnědá metalíza matná) s bílým sedadlem a švy v barvě vozidla.

Ceny:
Primavera 50° Anniversario 50 4T 79.900,- Kč
Primavera 50° Anniversario 125ie 3V ABS 110.900,- Kč

Ještě do konce července (nebo do vyprodaní zásob) obdrží zákazníci v rámci akce VESPA DAYS při zakoupení skútru Vespa řady GTS se sadou stylových hliníkových doplňků renomované italské tuningové značky Rizoma. Skútry modelové linie Primavera jsou nyní dodávány s exkluzivním batohem Vespa z pravé kůže. Zákazníci tak v obou případech získají výhodu až 10 000 Kč navíc.

1 Vespa Days 21 Vespa Days 11 Vespa Days 4Login Přihlásit Registrace ›

Reklama