Reklama

HJC přilba Spider-Man a Iron-Man: SuperHero Hlavní obrázek k článku: HJC přilba Spider-Man a Iron-Man: SuperHero

HJC přichází s další grafikou filmových hrdinů svých přileb. Tentokrát si na své přijdou fanouškové Spider-Mana a Iron Mana.

Do kin přichází nový superhrdinský film Spider-Man: Homecoming, který bude mít u nás v Čechách premiéru 6. července 2017. Celý snímek je postavený na hlavní postavě Spider-Mana, pocházejícího od známé komiksové firmy Marvel Comics. Nový film je však zcela odlišný od klasického kresleného hrdiny a také není ani volným pokračováním předchozích snímků.

Dokonalá digitální grafika Spider-Mana se přenesla i na přilbu CS-R3, která patří mezi nejprodávanější helmy firmy HJC. Můžete si tak užít skvěle vypadající lakování Pavoučího muže a pokud jste vlastníkem například nové Hondy CBR 1000 RR Fireblade, budete vypadat naprosto dokonale. Přilba bude nabízena ve velikostech XS až 2XL za cenu 180 eur.

1 HJC prilba Spider Man Iron31 HJC prilba Spider Man Iron11 HJC prilba Spider Man Iron2

Na podzim by se v nabídce HJC měla také objevit ještě jedna známá postava - Iron Man. Grafika cestovně sportovní helmy s integrovanou sluneční clonou RPHA 70 ST podtrhuje sofistikované kovové prvky z obleku superhrdiny. K dispozici bude ve velikostech XS až 2XL a prodávat se bude za cenu 650 eur.

Pokud však Spider-Man nebo Iron Man není vaší oblíbenou postavou, má pro vás HJC v nabídce i další tématické přilby. Můžete si tak pořídit třeba model Star Wars, IS-5 Luke Skywalker X-Wing nebo aktuální novinku v kinech Auta 3 a vybavit se helmou slavného závoďáka Bleska McQueena. Navíc v kombinaci s červeným motocyklem, jako je třeba Ducati Monster budete jednoznačně nepřehlédnutelní.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama