Reklama

HJC Star Wars přilba: IS-5 Luke Skywalker X-Wing Hlavní obrázek k článku: HJC Star Wars přilba: IS-5 Luke Skywalker X-Wing

Vloni firma HJC Helmets oznámila, že se chystá k jejich 45. výročí speciální helma. Fanouškové Hvězdných válek musí být nadšení, protože HJC světu představila přilbu podobnou té, co nosí Luke Skywalker.

Model ze Star Wars pojmenovali jednoduše IS-5 Luke Skywalker X-Wing a je opravdu velmi detailně zpracovaná, aby se co nejvíce přiblížila svému vzoru. Kolem brady je její tvar zúžený a je vybavena oranžovou sluneční clonou. Prodávat se bude jak na americkém, tak i na evropském trhu.

1 HJC Star Wars helma51 HJC Star Wars helma11 HJC Star Wars helma2

Helma může být zajímavým sběratelským kouskem nejen pro motorkáře, ale i pro fanoušky Hvězdných válek. Navíc deset přileb bude podepsáno hercem Markem Hamillem, který v této sáze ztvárnil postavu Luka Skywalkera. Tyto helmy budou vydraženy a peníze získané z jejich prodeje poputují na transparentní účet Starlight Children´s Foundation u UNICEFu.

1 HJC Star Wars helma31 HJC Star Wars helma41 HJC Star Wars helma61 HJC Star Wars helma7

Během pár týdnů bychom se měli dozvědět, kdy půjde přilba do prodeje a také za jakou cenu se bude nabízet. Pokud byste netrvali na verzi s Lukem Skywalkerem, HJC již před tím představilo v limitované edici Star Wars další tři přilby, Kylo Ren, Boba Fett a the Death Trooper.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama