Reklama

MV Agusta F3: Miss Italia

Další umělecké dílo ze slavné italské továrny MV Agusta je na světě a právem se stalo nejhezčím exponátem na motosalonu v italském Miláně.

Vývojové centrum značky (CRC) si dalo i tentokrát záležet, takže pokud budete toužit po efektně vypadající „šestistovce“ z trojicí výfukových koncovek na pravém boku, máte nyní šanci. Ano, novinka od MV Agusty je opravdu revoluční, a to jak svým designem, tak i konfigurací motoru. K pohonu modelu F3 slouží tříválec o objemu 675 ccm a vyznačuje se velice kompaktními rozměry. Pro tento motor byla speciálně navržena elektronika, která bude využívat tzv. systém multi-map, jenž optimalizuje výkon za různých jízdních podmínek a MV Agusta také potvrdila, že dosahovaný výkon bude rovných 140 koní.

Ani s výběrem podvozkových segmentů nenechali Italové nic náhodě. Přední USD vidlice Marzocchi, zadní tlumič Sachs: obojí plně nastavitelné pro maximální přizpůsobení jezdci a aktuálním podmínkám. Brzdová soustava se skládá z komponentů Brembo a Nissin, vepředu jsou namontovány samozřejmě radiální brzdiče. Cenu této krásky očekáváme těsně pod třísettisícovou hranicí.

F31F35F33F32Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama