Reklama

Motoorienťáky: vyjeďte za zábavou

První sluneční paprsky vás zcela jistě navnadily na nadcházející sezonu. Ani se nedivím a pokud ještě přemýšlíte, jak si ji zpestřit, mám pro vás tip, vyzkoušejte „motoorienťák“.

Není to žádná zběsilá honička o to být co nejdříve v cíli. Jde hlavně o to prožít zábavný den, poznat nové kouty naší země a při tom se plní různé úkoly. Od střelby ze vzduchovky, přes překážkovou dráhu s pingpongovým míčkem na lžičce, skákání v pytli či třeba návštěva zajímavého muzea a v něm zjišťování zadaných informací. To byste nevěřili, co vše na vás může organizátor vymyslet a kam všude se podíváte.

Nepotřebujete k tomu nic víc, než chuť závodit a je úplně jedno, jestli máte supersport, enduro nebo skútr. Bez čeho se ještě neobejdete je dobrá mapa, pravítko a úhloměr. Cestovat totiž budete podle daného itineráře a trasu si budete vyhledávat podle něj.

Více informací najdete na adrese www.motoorientaky.cz. Zde se kromě místa a data konání závodu, dozvíte i nezbytné instrukce týkající se ubytování či dalších propriet, kterými se je na jednotlivé závody potřeba dovybavit. Věřte, že o zábavu budete mít postaráno celý víkend.

motoorientaky motoorientaky02motoorientaky motoorientaky04motoorientaky motoorientaky01motoorientaky motoorientaky05motoorientaky motoorientaky06motoorientaky motoorientaky07motoorientaky motoorientaky08motoorientaky motoorientaky09motoorientaky motoorientaky10Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama