Komentáře k článku Toprak podepsal u BMW zpět na článek →

 • Nepřihlášený Badovini Pondělí 22.května, 16:06

  Topraka mám rád ale to nevím zda udělal dobře zvlášť když peníze pro něj nebyly rozhodující

  Reagovat
 • Nepřihlášený Roman Pondělí 22.května, 20:21

  Yamaha se trápí v Motogp, bez Topraka se bude trápit i ve WSBK. Ale očekával jsem Toprakův podpis s Hondou pro Motogp. Pak je asi zřejmé, že Morbidelli se bude pakovat do WSBK. Hovořilo se o tom u Yamahy i prohlášení jezdce, že zůstane u Yamahy má jasný smysl.

  Reagovat
 • Nepřihlášený unavix Pondělí 22.května, 20:47

  Do Yamahy v MotoGP nikdo nechce. Podle mě sou rádi, že Morbidelli zůstane.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Noo jistee Úterý 23.května, 11:14

  Ja si myslim ze o Topraka v GP nemi zaujem … Morbideli nema moc sanci ale z hladiska financii a prestge😂je zaujimavejsi talos ako turek …co sa tyka penazi tak tie su vzdy az na prvom mieste a je jedno kto co hovori…(kto ma malo chce viac… kto ma vela chce este viac…)Hadam si niekto nemysli ze ide do BMW koli bmw😂len koli peniazom pretoze yamaha by si ho nemechala ujst…. Mali ho posadit na kawu….🫵😂

  Reagovat
 • Nepřihlášený Úterý 23.května, 12:45

  Tak samozřejmě Toprak odchází do BMW kvůli penězům.ale z předešlých rozhovorů pro nej peníze priorita nebyla ale dostat se do motogp,třeba přes Yamahu kterou testoval a kdoví co se tam stalo že nepřesvědčil

  Reagovat
 • Nepřihlášený Noo jistee Úterý 23.května, 15:02

  Myslim že je tam tlak 46.. aby zobral satelit a vieme že Morbídne je jeho kôň …. (Nikde mení povedané že Vale nemôže mať dva satelity a 4 jazdcov)

  Reagovat
 • Nepřihlášený dan Úterý 23.května, 15:54

  SPEKULACE: Jistý Valentino Rossi opustil tovární Hondu(2003) před 20 lety i přes platný kontrakt a šel do tovární Yamahy(2004). Bude se historie opakovat a přestoupí stejně tak M.Marquez? Dozvíme se v letě.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Gardner Úterý 23.května, 23:01

  Turek off. Mise splnena.

  Reagovat
 • Nepřihlášený DutchTT Středa 24.května, 22:14

  Cílem BMW je díky popularitě Topraka přilákat do výrobních závodů koncernu BMW, více tureckých operátoru výroby. Cílem Topraka je ukázat Yamaze , že není jediná na světě kdo dobře zaplatí skvělého pilota.. a cílem BMW Motorad Racing oddělení je, .. teď už se nemůžeme vymlouvat na jezdce a chceme do MotoGP, vždyť nám Ezpleta přece říkal, že má pro nás 2 fleky..

  Reagovat
 • Nepřihlášený Ivan Čtvrtek 25.května, 15:40

  DutchTT - BMW do MGP nikdy nevleze

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama