Reklama

Piaggio One: elektrický skútr

Piaggio přichází na trh s novým elektroskútrem, který je lehký, stylový a v atraktivním barevném provedení. Cílí na mladé zákazníky, nabízí jím zajímavé spojení zábavy a spojené s poznáváním světa elektrických motocyklů.

Model Piaggio One je první vlaštovkou ze zcela nové generace e-skútrů. Kromě toho, že je lehký, snadno ovladatelný, jednoduchý a zároveň chytrý, nabízí také robustní podvozek pro maximální požitek z jízdy, bezpečnost a zábavu. Ale také styl, ekologický provoz s nulovými emisemi, nízkou hmotnost a skvělý výkon.

1 Piaggio One elektricky skutr (3)1 Piaggio One elektricky skutr (2)1 Piaggio One elektricky skutr (1)

Do výbavy dostane také spoustu moderních technologických prvků, jako například digitální barevný přístrojový panel se senzorem, který upravuje intenzitu podsvícení a kontrast podle okolního světla, kompletní LED osvětlení, bezklíčový startér nebo dva jízdní režimy.

Originální design modelu One ctí trendy současné městské elektromobility, ale zároveň zůstává věrný nezaměnitelnému stylu, který charakterizuje celou modelovou řadu skútrů Piaggio. Díky bezklíčovému startéru je vybaveno dálkovým ovladačem. Na silnici je lehký a velmi snadno ovladatelný, nabízí pohodlnou jízdní pozici s nízkým sedlem a rovnou prostornou podlahou plus praktickými a robustními vyklápěcími stupačkami pro spolujezdce. Piaggio One je také jediným e-skútrem ve své kategorii, který má velký úložný prostor pod sedlem.

V nabídce bude v několika verzích s různě výkonnými motory L1 (moped) a L3 (motocykl) a různými dojezdy. Všechny bude pohánět elektromotor, jehož lithium-ionové baterie jsou snadno vyjímatelné, aby se daly dobít doma nebo v kanceláři. Verze Piaggio One (L1) bude v ČR ke koupi za 79 900 Kč a Piaggio One Active (L3) za 95 900 Kč.

Zdroj: Piaggio GroupLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama