Zero SS: další model na obzoru
- Publikovno: 3.6.2009
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Společnost Zero Motorcycles připravuje další, elektromotorem poháněný stroj. Označení ponese Zero SS a technikou vychází z modelu Zero S Supermoto.
Novinku bude pohánět stejný elektromotor jako v Zero S Supermoto, tedy s výkonem 31 koní a 62,5 N.m točivého momentu. Celková kapacita baterií je 4 kWh.
Předpokládá se, že novinka bude o trochu vyšší než model Supermoto, důvodem je lepší aerodynamika. Stroj totiž vyvine nejvyšší rychlost 128 km/h. Podle odhadované hmotnosti 102 kilogramů by se mohla jednostopá novinka stát jasným favoritem v segmentu malých sportovních motocyklů s kubaturou 125 cc až 250 cc. Zero Motorcycles předpokládá, že do konce letošního roku prodá 600 kusů modelu Zero S Supermoto.
Přesná podoba novinky zatím není známa, ale je jisté že se objeví co nevidět, protože představení nového stroje je ohlášeno na začátek roku 2010.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 3.6.2009
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- dnes - BMW R 1300 RS 2025: sportovnější roadster
- 19.6. - Vespa Officina 8: modely Primavera a GTV v nové edici
- 10.6. - Harley-Davidson Fat Boy Gray Ghost: limitovaná edice
- 28.5. - Yamaha Tricity 125: v novém kabátu
- 26.5. - BMW Concept RR: budoucnost superbiku řady RR
- 19.5. - Triumph Speed Triple 1200 RX 2026: limitovaná edice