Reklama

Triumph Speed Triple 1200 RR: bude mít polokapotáž?

Ještě jsme si ani nestihli zvyknout na nového Speed Triple 1200 RS a už nás Triumph láká na dalšího streetfightera, kterého by nám měli představit již v září. Bude oděn do sportovní kapotáže?

Video toho na první pohled moc neprozrazuje, z větší části se jedná o pohled na prototyp vyrobený z hlíny, ale na konci upoutávky můžeme spatřit jeden snímek z profilu, který nám ukazuje siluetu stroje a zároveň i prozrazuje, že se bude jednat o polokapotovaný jednosedadlový motocykl. Zřejmě by mohl mít stejný kulatý LED světlomet, jako mají stávající modely Boneville. Celkový design novinky by mohl být ve stylu retro sportovních motocyklů.

Z celého videa lze jen těžko usuzovat, jak bude výsledně novinka vypadat, ale bezpochyby bude špičkově vybavena, tak jako je vybaven Triumph Speed Triple 1200 RS a možná, že se mu dostane i něčeho navíc. Zřejmě by mohl být poupraven podvozek a také jinak naladěn dvanáctistovkový tříválcový motor. Vše jsou však pouhé spekulace, a tak nám nezbývá nic jiného, než si počkat na září na oficiální odhalení.

1 Triumph Speed Triple RR prototyp1 Triumph Speed Triple RR prototyp1

Zdroj: Triumph MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama