Reklama

MOTO Test Camp 2021: registrace spuštěna

Registrace na třetí ročník MOTO Test Campu je spuštěna. Letos se setkáme v prostorách AMK Soběslav ve dnech 19.-20. června 2021. Svou účast přislíbily Aprilia, BMW, CFMoto, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, Super Soco, MV Agusta, Vespa, Voge a Yamaha.

Na jednom místě tu bude až 80 motocyklů, které si budete moci vyzkoušet. Stačí zaplatit registrační poplatek 2 500 Kč a zájemce si může zarezervovat tři čtyřicetiminutové jízdy na modelech dle vlastního výběru. Další jízdy si pak může dohodnout na místě dle vytíženosti jednotlivých strojů. Kompletní seznam motorek mohou zájemci najít na stránkách www.mototestcamp.cz, kde se také můžou rovnou zaregistrovat.

MotoTest Camp letos přináší ještě jednu novinku. Za symbolickou cenu se této akce mohou zúčastnit i návštěvníci, kteří se chtějí pouze podívat, něco si nakoupit, setkat se s přáteli a užít si trochu zábavy. Kromě tradičních motocyklů známých značek se zde mohou seznámit s několika plně elektrickými motorkami od značky Super Soco nebo si obhlédnout méně známou čínskou prémiovou značku Voge.

Nebudou chybět motodoplňky a příslušenství od známých značek jako je Psí Hubík či Bikers Crown, ani speciální kombinézy šité na míru od TTRace. A pozor - Veteran Car Club Soběslav představí své historické motorky a to vše samozřejmě doplní po celou dobu konání výborný catering z motorkářského Unleaded Coffee. Navíc, pokud to aktuální vládní opatření dovolí, tak v sobotu proběhne i první afterparty s živou hudbou, takže je opravdu na co se těšit.

Akce, která se koná v České republice již potřetí, má výraznou podporu mediálních partnerů i veletrhu MOTOSALON, jehož vystavovatelé a spoluorganizátoři se akce účastní. Testování motocyklů v reálném provozu je tak příležitostí, jak doplnit prestižní výstavu, která bývá na brněnském výstavišti každoročně v jarním termínu, s výjimkou letošního roku. Mezi další mediální partnery patří MOTOCYKL, MOTOHOUSE, MOTORBIKE, MOTOROUTE, Motorkari.cz, Motoforum.cz a Autoforum.cz.

Registrujte se na svou jízdu na tomto odkazu.

Zdroj: TZLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama