Ducati představuje novou Multistradu 1200
- Publikovno: 27.9.2012
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Italská Ducati má s modelem Multistrada velký komerční úspěch, přesto však nechce usnout na vavřínech a představuje její inovované provedení.
Ducati odhalila novou Multistradu 1200, která se pyšní novými prvky, jako je druhá generace motoru Testastretta 11°, nejnovější generace ABS, a u verze „S“, inovativní odpružení Ducati Skyhook suspenze (DSS).
Designově vylepšený model nyní přichází ve třech variantách. Kromě základní Multistrady je tu verze 1200 S Touring s cestovní výbavou, tedy bočními kufry, vyhřívanými rukojeťmi a centrálním stojanem. Vlajkovou lodí této modelové řady pro rok 2013 bude provedení 1200 S Granturismo disponující trojicí kufrů, LED osvětlením, lepší ochranou proti větru a pneumatikami s terénnějším vzorkem. Opravdovým bonbónkem v nabídce pro příští sezónu je Multistrada 1200 S Pikes Peak, která upomíná na letošní úspěch značky ve slavném horském závodě.
Inovovaná Multistrada tak chce oslovit širší portfolio zákazníků. Její první novinářské testy probíhají právě v těchto dnech v Bilbau ve Španělsku a první veřejné uvedení nové řady je naplánováno v rámci kolínské výstavy Intermot, která se koná od 3. do 7. října. Novinka bude dostupná v oficiální síti Ducati prodejce už na konci letošního roku.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 27.9.2012
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Suzuki Katana Limited Edition 2026: pouhých 45 kusů
- včera - Propršený test Superbike v Portimau
- 9.3. - Honda XL750 Transalp E-Clutch je Motocyklem roku 2026
- 8.3. - Grand Prix Kataru je v ohrožení
- 7.3. - Za Thajsko v Moto2 pouze poloviční body
- 3.3. - Marc Márquez nominován na cenu Laureus pro světového sportovce roku 2026
Další z rubriky
- dnes - Suzuki Katana Limited Edition 2026: pouhých 45 kusů
- 3.3. - KTM 390 Adventure R: dobrodružný jednoválec
- 27.2. - Jawa 730 Twin: celosvětová premiéra v Brně
- 25.2. - Suzuki SV-7GX: pohodové cestování
- 23.2. - LiveWire S4 Honcho: malý elektrický skútr
- 18.2. - Ducati Formula 73: limitovaná edice Scrambleru






