Reklama

CFMOTO fotosoutěž: Máme rádi zvířata!

CFMOTO vyhlašuje další fotografickou soutěž. Tentokrát se bude týkat nejen vašich strojů značky CFMOTO a KAYO, ale také vašich oblíbených zvířat. Ať už jsou to vaši domácí mazlíčci nebo ta hospodářská, o které se každý den pečlivě staráte.

Snažíte se uhnat svého neposedného pejska, chtivého stálého běhu, výletem po boku Vaší čtyřkolky? Probudí se ve Vaší čtyřkolce pud honáckého ohaře, který svým respektem nažene stádo krav přímo do obory? Máte fotografii s pořádnou čičinou? Tentokrát nemáme na mysli něžné pohlaví, ale ty čtyřnohé chlupatiny, které občas rády vystrkují drápky!

Pochlubte se, co máte za zvířectvo doma anebo ve Vašem okolí. Tato zvířátka vám mohou vyhrát pěkný dárek! Čtyřkolkáři alergici nemusí zoufat, může vyhrát foto stroje s jakýmkoli zvířetem, třebas i červík na ryby se počítá, když se na nás bude pěkně smát. A i vy, farmáři a myslivci s UTV, pochlubte se, co je ve Vašem rajónu.

1 CFMOTO fotosoutez mame radi zvirata (1)1 CFMOTO fotosoutez mame radi zvirata (2)1 CFMOTO fotosoutez mame radi zvirata (3)

Soutěžní fotografie vkládejte pod soutěžní facebookový příspěvek do 28.února 2022 včetně.

(Soutěžící uděluje zasláním fotografií do soutěže pořadateli časově neomezenou bezúplatnou nevýhradní licenci k užití zaslaných fotografií.)

Zdroj: CFMOTOLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama