Reklama

Moto Guzzi V7 Stone Corsa: sportovní styl

Moto Guzzi si během akce Open House 2023 připravila pro své návštěvníky překvapení v podobě představení nové verze modelu V7, Stone Corsa. S touto verzí se chtějí navrátit ke sportovnímu stylu a snadno ji poznáte pomocí dvoubarevného lakování a zpětných zrcátek na koncích řídítek.

Motocykl Moto Guzzi V7 je na trhu již téměř sedmdesát let. Za tu dobu si získal nejedno srdce zákazníků, ale také neustrnul ve vývoji. Neustále se modernizuje, ale design se snaží zachovat stále stejný, čímž je jedinečný a také snadno rozpoznatelný. Nejnovější verze Moto Guzzi V7 Stone Corsa byla představena jako překvapení během Moto Guzzi Open House 2023, kde se v Mandellu sešlo tisíce Guzzistů z celého světa.

1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (1)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (2)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (7)

Model V7 Stone Corsa je návratem značky ke klasickému sportovnímu stylu. Její jemné linie, které vystupují z horní kapotáže a jednomístného sedla, připomínají atmosféru historických závodů, která od roku 2019 znovu ožívá v Moto Guzzi Fast Endurance, poháru jedné značky, který dává mnoha jezdcům možnost závodit na trati a bavit se na vlastních strojích V7.

Novinka má zcela nové dvoubarevné lakování, které je rovněž poctou zlatému věku motocyklových závodů. Kovově šedé barevné schéma oživuje kontrastní červený pruh, který se táhne svisle po přední kapotáži a dále pokračuje podél spodní části palivové nádrže a na bocích. Pevný kryt zadní části sedla je barevně sladěný s karoserií a je k dispozici jako příslušenství.

Poháněna je dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 850 ccm, který má maximální výkon 65 koní při 6800 otáčkách. Nejvyšší točivý moment má hodnotu 73 Nm v 5000 otáčkách, přičemž více než 80 % točivého momentu je k dispozici už ve 3000 otáčkách. Součástí výbavy jsou i zpětná zrcátka na koncích řídítek a černě eloxované hliníkové víčko palivové nádrže. V souladu s minimalistickým vzhledem, který je charakteristickým znakem všech verzí V7, nemá přední vidlice měch. Na představci řídítek se pak nachází štítek s označením speciální edice.

1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (8)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (10)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (3)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (5)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (9)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (4) 1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (11)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (12)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (13)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (14)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (15)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (16)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (17)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (18)1 Moto Guzzi V7 Stone Corsa (6)

Zdroj: Moto GuzziLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama