Kawasaki má Z900 i pro majitele ŘP skupiny A2
- Publikovno: 21.9.2017
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Kawasaki vyslyšela přání svých dealerů, aby měli v nabídce pro své zákazníky, kteří začínají teprve jezdit, také nějaký žhavý stroj. Připravila tedy pro ně oblíbený model Z900 se sníženým výkonem 35 kW. Máte-li více než 18 let a vlastníte řidičský průkaz skupiny A2, můžete mít jednu z nich.
Jestli mají v Kawasaki nějaký prodejní trhák, tak je to rozhodně nekapotovaná Z900. Už od jejího představení v roce 2016 patřila mezi oblíbené stroje pro svůj sportovní vzhled s ostrými rysy. Každý, kdo měl možnost se na ni svézt, si chválí její jízdní vlastnosti i chod čtyřválce o obsahu 948 ccm.
Nedávno představená Kawasaki Z900 se sníženým výkonem se nebude nijak od svého 123 koňového sourozence lišit, ačkoliv to původně technici měli v záměru, ale bylo jim to rezolutně vysvětleno, jak ze strany dealerů, tak i během rozhovorů se zákazníky. Budou tedy obě dvě vypadat úplně stejně, motor je usazen v příhradovém rámu. Přední obrácená vidlice je stejně jako zadní tlumič plně stavitelná. Kyvná vidlice je vyrobená z hliníku a váží 3,9 kg. Z elektronických pomocníků tu naleznete pouze povinné ABS, nic víc, ale komu by to vadilo, když se vám z koncovky výfuku line tak úžasný zvuk?
Úprava zvýšení výkonu z 35 kW zpět na 70 kW není nijak složitá, takže až nastane čas, kdy budete mít řidičské oprávnění na silnější motocykl, navštívíte vašeho dealera a jednoduchou elektronickou úpravou v řídící jednotce vám otevřou kapacitu motoru na jeho plný výkon. K dostání bude ve čtyřech barevných variantách černá, červená a dvě barevné kombinace šedo-černá a zeleno-černá.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 21.9.2017
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Alex Marquez vyhrál Sprint ve Valencii
- dnes - Vítězem GP Macau Davey Todd
- dnes - Pole Position si vybojoval Holgado, 13. Salač
- dnes - PP v Moto3 si vyjel Adrian Fernandez
- dnes - Pole Position pro finále si vyjel Marco Bezzecchi, 16. Bagnaia; 17. Martin
- včera - V královské kubatuře Pedro Acosta, 14. Bagnaia; 22. Martin; 24. Bulega
Další z rubriky
- 29.10. - Triumph Bonneville Bobber 2026: s větší palivovou nádrží
- 27.10. - Ducati Monster 2026: s dvouválcovým motorem V2
- 22.10. - Triumph Scrambler 900 2026: s podvozkem Showa
- 21.10. - Kawasaki Z650 S: s vylepšenou elektronikou
- 17.10. - Yamaha Tracer 7 a Tracer 7 GT 2026: s automatickou převodovkou
- 13.10. - Honda CB1000F 2026: nekapotované retro








