Husqvarna 701 Vitpilen, Supermoto a Enduro LR: limitovaná edice Replay

Švédská Husqvarna Motorcycles se spojila se italskou oděvní značkou Replay. Obě firmy mají několik společných prvků, které je charakterizují. Obě jsou zaměřené na design, mají zálibu v inovacích a rádi hledají zajímavé cesty, jak být ještě více atraktivnější. Jejich první společná práce se jim povedla dokonale.

Jejich partnerství započalo již v roce 2020, jejich logo můžete spatřit na závodních motocyklech Husqvarna, jezdících v seriálu MotoGP v kubatuře Moto3. Pro obě značky to bylo něco nového, Husqvarna znovu vstoupila do seriálu mistrovství světa a Replay poprvé vstoupil do segmentu motocyklů.

1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (5)1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (1)1 Husqvarna 701 Enduro LR Replay Limited Edition (3)

V této exkluzivní edici s jedinečnou grafikou a špičkovými komponenty vznikne pouhých 10 strojů. Každý z modelů 701 Vitpilen, 701 Supermoto a Enduro bude mít své barevné schéma s logy značek Husqvarna Motorcycles a Replay. Sportovní linie roadsteru Vitpilen 701 ještě více podtrhuje jedinečná nádrž, která z něj dělá absolutně nezaměnitelný stroj.

Také Supermoto dostává do výbavy speciální komponenty vyrobené ve spolupráci s oděvní firmou, tak aby jeho špičkový poměr výkonu 74 koní k hmotnosti 148 kilogramů nezůstal bez povšimnutí. Všestranný model Enduro LR bude vybaveno novou palivovou nádrží, která má dvojnásobnou kapacitu a nabízí vám tak dvojnásobně delší zážitek na cestách i mimo ně.

Již brzy budou tyto modely předány vybraným slavným osobnostem, ale kdo to bude, na to si ještě budeme muset pár dní počkat. Můžete se však zároveň těšit i na další modely, protože spolupráce Husqvarny s Replayem tímto projektem nekončí.

1 Husqvarna 701 Supermoto Replay Limited Edition (2)1 Husqvarna 701 Supermoto Replay Limited Edition (3)1 Husqvarna 701 Supermoto Replay Limited Edition (1)1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (6) 1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (2)1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (4) 1 Husqvarna 701 Enduro LR Replay Limited Edition (2)1 Husqvarna 701 Enduro LR Replay Limited Edition (1)1 Husqvarna Vitpilen 701 Replay Limited Edition (3)

Zdroj: Husqvarna motoLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama