Reklama

Honda Festival 2012

Všichni fandové a majitelé motocyklů značky Honda, zbystřete pozornost. Máte jedinečnou možnost setkat se stejnými blázny jako jste vy a u toho si ještě vyzkoušet novinky této vaší oblíbené značky.

Již potřetí si pro vás Honda připravila mototuristickou akci s názvem Honda Fest, která se bude konat ve dnech 13.-17.6.2012 v Jeseníkách, v krajině bohaté na zatáčky a krásnou přírodu. Základnou bude Hotel Červenohorské Sedlo a odtud budete po tři dny vyjíždět na krásné silničky moravských i českých luhů a hájů. O tom, že to stojí za to, si můžete přečíst v reportáži z minulého ročníku.

Akce je připravena pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoliv motocyklu značky Honda. Nebude to však jenom o cestování, můžete se tu seznámit se všemi novinkami letošní sezony a večer si užijete bohatý program. Pokud vás tato akce zaujala, tak neváhejte a přes vašeho dealera se co nejrychleji přihlašte. Doporučujeme vám kontaktovat dealera telefonicky a předat mu veškeré údaje, které jsou nutné pro registraci. Účastnický poplatek je 2400 Kč na osobu a zahrnuje ubytování a polopenzi.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama