Ducati Scrambler v nové verzi Mach 2.0 a Full Throttle
- Publikovno: 20.6.2017
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Samostatná modelová řada Scrambler italské Ducati je pěkně nažhavená. Svoji už tak dost velkou rodinu rozšíří o další dva modely. Přivítejme do ní Mach 2.0 a Full Throttle.
Inspiraci pro první z nich, Mach 2.0, čerpali ve svých řadách. V šedesátých letech, přesněji v roce 1965 byl představen čtvrtlitr Mach 1. Klasický motocykl, který bych poháněn stejným motorem o obsahu 250 ccm jako všechny tehdejší scramblery. Svoje jméno dostal podle jednotky Mach, měřící nadzvukovou rychlost.
Elegantní vzhled Mach 2.0 vkusně doplňují úzká hliníková řídítka, sedlo Flat Track Pro, černá koncovka výfuku a styl café raceru podtrhují kryty válců. O design toho motocyklu se postaral Roland Sands a skvělou tečkou tomu bude i stylová helma Bell Cross Idol.
To druhý model, Full Throttle, s novou barvou „Shining Black“ na nádrži a na předním blatníku. Zboku ji dolaďuje černobílý šachovnicový vzor na žlutém podkladu, který je i na krátkém blatníku.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 20.6.2017
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Aprilia RS 457 GP Replica 2026: inspirováno speciálem MotoGP
- včera - Hrdina Suzuky a BSB Ryuichi Kiyonari odchází do důchodu.
- 15.12. - MS side 2026 bez Mostu
- 15.12. - Nejméně navštívené Grand Prix 2025
- 15.12. - Indian Sport Scout RT 2026: s uzamykatelnými kufry
- 15.12. - Marcel Schroetter pojede IDM Superbike
Další z rubriky
- dnes - Aprilia RS 457 GP Replica 2026: inspirováno speciálem MotoGP
- 15.12. - Indian Sport Scout RT 2026: s uzamykatelnými kufry
- 10.12. - Piaggio Beverly 310 a 400 25th Anniversary: výroční edice
- 8.12. - Triumph Tiger Sport 800 Tour: s cestovatelskou výbavou
- 5.12. - Honda WN7: silniční elektromotocykl
- 3.12. - Kawasaki KLE500: cestovní enduro



