Reklama

Chystá Moto Guzzi nový model roadsteru?

Legendární italská značka Moto Guzzi letos slaví sté výročí a při této příležitosti vydala plakát, na kterém uvádí jejich nejlepší a nejslavnější modely, a to nejen závodních, ale i cestovních strojů. Pokud se pořádně podíváte, úplně poslední model je rozmazaný. Znamená to tedy, že se chystá v rámci výročí odhalení nového modelu?

Z rozmazaného obrázku není téměř nic poznat, snad jen to, že by se mohlo jednat o nekapotovaný roadster. Zprávy o novém modelu potvrdil také generální ředitel Piaggio Group, Roberto Colianinno, v rozhovoru pro deník La Gazzetta Dello Sport. V něm uvádí, že se po kompletní rekonstrukci továrny v Mandello bude moci začít pracovat na zcela novém modelu, který by měl být výjimečný jak z hlediska technologie, nového výkonného motoru, tak i po stránce designové.

1 Moto Guzzi stolete vyroci1 Moto Guzzi novy roadster

Jeho představení by mělo proběhnout na podzimní milánské výstavě EICMA. Zatím můžeme jen odhadovat, jaký bude finálně vypadat. Aktuálně se to rýsuje jako svalnatý, sportovní stroj, který by mohl konkurovat novému Ducati Monster.

Zdroj: VisordownLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama