Komentáře k článku Dalšími legendami budou Roberts jr. a Lucchinelli zpět na článek →

 • Nepřihlášený Nuvolari Čtvrtek 09.února 2017, 21:41

  Obrovská ostuda bafuňářů a hnus, že tam ještě není Max Biaggi! Fuj!

  Reagovat
 • Nepřihlášený Bosso Čtvrtek 09.února 2017, 22:35

  Libore, ale toto je Síň slávy MotoGP a Max Biaggi se nikdy nestal mistrem světa královské kubatury. A z dosavadních členů Síně slávy je jich většina mistry světa 500 ccm/Moto2, pouze s těmito výjimkami: Daijiro Kato (ten by tam, kdyby tragicky nezahynul, zřejmě nebyl), Anton Mang (jediný Němec), Angel Nieto (největší král nejnižších objemových kubatur), Marco Simoncelli (platí stejné pravidlo jako u Kata), Carlo Ubbiali (další král nižších objemových kubatur). Takže Libore, pokud budeš objektivní, tak jistě uznáš, že Mang, Nieto a Ubbiali jsou určitě větší legendy, než je Biaggi. A pokud Biaggi, tak samozřejmě i Kork Ballington.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Bosso Čtvrtek 09.února 2017, 22:36

  Samozřejmě, tam nemá být Moto2, nýbrž MotoGP!

  Reagovat
 • Nepřihlášený Nuvolari Pátek 10.února 2017, 12:21

  Jirko, pravidlo o královské bych klidně škrtnul, protože opravdu hodně legend mistry nebylo. Pokud se týká například Manga, tak pro mě byl rozhodně lepší Max (a to jsem Mangovi držel palce). Sic a Katoh jsou tam jsou ne kvůli výsledkům, ale protože umřeli a je pár mistrů GP, kteří podle mě taky byli horší. Nezapomeň, proti komu vyhrál takový Uncini nebo Lucchinelli - každý jednou porazil Robertse. Ale neměli tam takové superextra soupeře, jako Doohana nebo Rossiho, což měl Max. A byl 3* vicemistr. Takže stojím si za svým, že Max tam patří a to víc, než někteří, kteří tam jsou.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Nuvolari Pátek 10.února 2017, 12:24

  A pokud se týká věčných "pinckařů" jako byl Nieto: kdyby Max zůstal ve 250, třeba by měl 10 titulů, ale priority a prestiž tříd se změnily, takže je to těžko srovnávat...

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama