Reklama

Triumph Scrambler 1200: oficiální představení už v říjnu

Už 24. října 2018 se dočkáme oficiálního představení nového Triumphu Scrambler 1200, který bude poháněn paralelním dvouválcem. Angličani vám nabídnou osvědčený „scrambler“ recept, retro vzhled, drátěná kola obutá na enduro pneumatikách a delší zdvihy, anebo přece jenom budou v něčem jiní?

Na tohle si zřejmě budeme muset opravdu počkat až na konec října, kdy nám výrobce představí svoji novinku v plné kráse. Zatím však můžeme spekulovat a možná si i trochu přát, co bychom u tohoto stroje rádi chtěli mít. Moc toho Triumph neukázal ani v jedné ze dvou upoutávek, snad jen letmý záběr předního světlometu s logem, jedním párem nad sebou usazených koncovek výfuků a spatřil lze také spodní kryt motoru.

1 Triumph 1200 Scrambler (3)1 Triumph 1200 Scrambler (1)1 Triumph 1200 Scrambler (2)

Předpokládáme, že by mohl být nový Scrambler poháněn oblíbeným, kapalinou chlazeným paralelním dvouválcem o obsahu 1200 ccm, který je srdcem úspěšné řady Triumph Bonneville. Nejenom vy, ale i my bychom rádi věděli více, ale budeme mi si muset zřejmě pár dní počkat. Ačkoliv dá se očekávat, stupňující se žhavení ze strany Triumphu, a tak se možná ještě pár snímků dočkáme.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama