Reklama

Kymco Maxxer 450i 4x4: všeuměl

Tchajwanský výrobce má v nabídce sportovní čtyřkolku Maxxer 450i 4x4 s připojitelným náhonem na všechna čtyři kola. Maxxer boduje svou univerzálností, moderní technikou, jízdními vlastnostmi a možná i agresivním vzhledem.

Kymco Maxxer 450i 4x4 nabízí kromě homologace pro dvě osoby také jedinečný vzhled, a to v kombinaci s nejmodernější technikou. Zvláštností této sportovní čtyřkolky je elektricky připojitelný náhon na všechna čtyři kola, která jsou zde již v základu hliníková. Značnou porci výkonu a dynamiky mu dodává kapalinou chlazený motor se vstřikováním, nezávislé zavěšení kol zadní osy s příčným stabilizátorem, motorová brzda, bezestupňový variátor se zpátečkou a redukce.

Co se vzhledu týče, je tento stroj obdařen velmi atraktivní kapotáží a jen málokodo by mu na první pohled hádal 279 kilogramů váhy. Není to tedy žádné tintítko. Maxxer 450i 4x4 je homologován k provozu na pozemních komunikacích pro dvě osoby s výkonem motoru 14,9 kW (20 koní) za vcelku příznivých 159 990 korun. V otevřené verzi disponuje motor výkonem 22 kW (30 koní) při 7000 1/min. Takže s tímto, velmi sportovním vozidlem je možné podniknout i extrémnější offroadové túry.

KYMCO Maxxer3KYMCO Maxxer2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama