Reklama

BMW R 1200 GS Rallye

Nedávný úspěch BMW R 1200 GS Triple Black inspiroval německou značku k představení další speciální edice Rallye, která se pyšní především atraktivním barevným provedením.

BMW R 1200 GS je doslova legendou mezi cestovními endury a jeho úspěch na evropském trhu je zcela zjevný. Zvláště poslední generace tohoto oblíbeného motocyklu je prodejním trhákem značky. Přesto však modrobílá znásčka nespí na vavřínech, o čemž svědčí neustálé drobné modernizace i speciální série.

„Géeso“ s přídomkem Rallye nevypadá vůbec špatně. V barevné kombinaci bílá Alpine s černým motorem, červeným podsedlovým rámem, černo-bílým sedlem, koly s drátěným výpletem, nastavitelným podvozkem Enduro ESA, vyhřívanými rukojetmi, palubním počítačem a chromovaným výfukem se bude jistě zamlouvat nejednomu tradičnímu zákazníkovi značky, který si jistě vzpomene na enduro modely z osmdesátých a devadesátých let.

A cena? Ta se od základního GS zase až tak výrazně neliší. Koneckonců ceník všech bavoráků na českém trhu naleznete na stránkách www.invelt.comLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama