Reklama

Harley-Davidson vstupuje do světa elektrických Formulí

Harley-Davidson se svojí novinkou LiveWire vstoupil do segmentu elektrických motocyklů. To vše nyní potvrdili smlovou o dlouhodobém partnerství s týmem Envision Virgin Racing závodící v mistrovství Formula E.

Tým Envision Virgin Racing je jedním ze zakládajících a nejúspěšnějších týmů celé série Formula E – prvního závodního šampionátu plně elektrických vozidel a jednoho z nejrychleji rostoucích motoristických sportů. Během svého působení v tomto šampionátu získal více než 700 bodů, úctyhodných osm vítězství a 23 pódiových umístění. Nedávno se stal prvním týmem, který dosáhl vítězství ve všech pěti dosavadních závodních sezónách. Nadcházející víkend se tým vydá závodit do Paříže, kde proběhnou druhé závody šampionátu.

1 HARLEY-DAVIDSON a ENVISION VIRGIN RACING1 HARLEY-DAVIDSON a ENVISION VIRGIN RACING (2)1 HARLEY-DAVIDSON a ENVISION VIRGIN RACING (1)

Na podzim letošního roku přijde do prodeje první elektrický motocykl Harley-Davidson s názvem LiveWire, jehož objednávky byly před pár dny spuštěny. Je prvním zástupcem připravovaného širokého portfolia elektrických vozidel této společnosti.

Další informace o týmu Envision Virgin Racing najdete na jejich webových stránkách.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama