Reklama

Svezte se na Indianovi a vyhrajte exkluzivní zájezd

Indian Motorcycle, zahájila kampaň testovacích jízd po celé Evropě, ve které mohou účastníci vyhrát exkluzivní a jedinečný výlet v roce 2021. Stačí do konce září absolvovat testovací jízdu u jakéhokoli autorizovaného dealera a sdílet zajímavou fotografii s motocyklem na sociálních sítích.

Akce začíná dnes u všech dealerů značky Indian Motorcycle po celé Evropě i mimo ni. Vše, co zájemci musí udělat, je absolvovat zkušební jízdu a sdílet svou fotografii na sociálních sítích s označením svého dealera a hashtagem #IndianTestRide. Společnost Indian Motorcycle bude během kampaně monitorovat správně označené příspěvky a po jejím skončení vybere vítěze na základě kreativity a jedinečnosti příspěvků.

1 Indian Challenger (1)1 Indian Challenger Dark Horse (7)1 Indian Challenger Limited (11)

Kromě toho, že si zájemci mohou vyzkoušet jakýkoliv nový model z nabídky značky Indian Motorcycle, mají šanci vyhrát jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Navíc každý účastník automaticky získá exkluzivní hrnek Indian Motorcycle Test Rider.

Čtyři vítězové z celé Evropy se stanou hosty společnosti Indian Motorcycle na exkluzivním výletě, který zahrnuje:
- cestu do a ze speciální destinace v EU
- ubytování na čtyři noci včetně plné penze
- zapůjčení motocyklu Indian na dvoudenní vyjížďku s průvodcem
- profesionální fotografie a videa z celé akce

Indian soutez plechacek1 Indian Challenger Limited (15)1 Indian Challenger Limited (5)

V nabídce testovacích motocyklů jsou všechny modely ze současné modelové řady značky Indian Motorcycle včetně populárního FTR 1200 a zcela nového Challengeru, stejně jako modelů Chieftain, Roadmaster, Dark Horse a Scout, takže si vybere skutečně každý.

Pro vyhledání nejbližšího dealera a rezervaci zkušební jízdy navštivte web www.indiancz.cz, kde se můžete podívat a nechat inspirovat fotkami ostatních jezdců, označenými hashtagem #IndianTestRide.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama