Reklama

Pagani Zonda Cinque Custom Bike

Jméno Pagani Zonda je známé spíše ve světě automobilového sportu než ve světě motocyklů. Co má tedy tato značka společného s motocykly?

Pagani Zonda je firma, která se zabývá výrobou supersportovních vozů a proto spoustu z nás mile překvapilo, když se v její produkci představil upravený chopper Pagani Zonda Cinque Custom Bike. Těchto dvouválcových cruiserů má být v limitované edici vyrobeno pouze pět s cenou, kterou se ani nesnažím odhadnout. Zcela jistě to bude exkluzivitka, jakou jen tak nikde jinde neuvidíte. Zatím je na trhu pouze první z nich a otázkou zůstává, zda-li se vůbec objeví ostatní čtyři. Taktéž zůstává tajemstvím původ a specifikace stroje. My máme k dispozici pouze pár přiložených fotografií a musí se nechat, že už na první pohled se jedná o opravdu umělecké dílo.

Samotný vzhled motocyklu vychází z designu vozu Pagani Zonda Cinque, jednoho z nejúspěšnějších modelů, který kdy Pagani Zonda vyrobil. Pro výrobu takového superauta jsou používány jen ty nejlepší materiály a nejnovější dostupné funkce na trhu. Podvozek je kompletně vyroben z kompozitu. Ve voze je motor AMG o výkonu 678 koní. Z nuly na stovku se dostanete za neuvěřitelných 3,4 sekundy. Bylo vyrobeno pouze pět roadsterů a pět kupé, tedy stejný počet v jakém má být produkce exkluzivního motocyklu na obrázku.

zonda-cinque1zonda-cinque3zonda-cinque4Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama