Reklama

Harley on Tour v Praze: zábava pro celou rodinu

Každoroční jarní akce Harley-Davidson zvaná Harley on Tour, kdy kamion plný motocyklů vyráží mezi lidi se chystá na svoji pražskou zastávku. Ta bude tentokrát v Premium Outlet Prague Airport (POP) ve dnech 3. a 4. června 2022.

Vedle motocyklů Harley-Davidson nabídne i rozsáhlý doprovodný program. Od pátku do soboty se návštěvníci pražské zastávky Harley on Tour mohou v POP Airport těšit nejen na možnost vyzkoušet si aktuální modelovou řadu Harley-Davidson zcela zdarma, ale i na speciální malé a lehké elektrické motorky ePity, FMX show Petra „Pilníka“ Piláta i další program, v němž si na své přijde opravdu každý.

1 Harley on Tour 2017 press011 Harley on Tour 2017 press03Harley on Tour 2014 Harley on Tour 201401

Kamion plný motocyklů Harley-Davidson, tentokrát se 17 stroji aktuální modelové řady nabídne všem majitelům řidičského oprávnění skupiny A šanci si během 2 dní vyzkoušet libovolné modely. K dispozici bude i nejčerstvější novinka značky, model Nightster z řady Sportster, ale třeba i předešlý uvedený model Sportster S. Chybět nebude ani adventure touring Pan America nebo také další letošní novinky Low Rider ST nebo Street Glide ST a jiné.

Jezdci se mohou registrovat na e-mailové adrese demotruck@harley-davidson-praha.cz nebo od 10 do 17 hodin na telefonním čísle 775 852 568, případně osobně na pražském dealerství Harley-Davidson. V patek a sobotu pak zájemci naleznou Harley-Davidson demo truck na parkovišti před outletovým centrem POP Airport, nedaleko letiště Václava Havla (na adrese Ke Kopanině, 421, Tuchoměřice).

1 Harley on Tour 2019 (2)1 Harley on Tour 2019 (3)1 Harley on Tour 2020 (1)

Dvoudenní akce nabídne zábavu a vyžití v motocyklovém duchu i juniorům, teenagerům a dětem nad 150 cm. Stejně tak i takzvaným nejezdcům, tedy těm, kteří nevlastní řidičské oprávnění skupiny A nebo jej nemají v odpovídající kubatuře, aby si mohli užít jízdu na motocyklech Harley-Davidson. Pro ty všechny bude hned vedle stanoviště Harley-Davidson k dispozici zázemí Pitlandu s 6 elektromotocykly, takzvanými ePity, které si může vyzkoušet úplně každý. Jedná se o malé a nízké lehké elektromotorky, které se ovládají automaticky, jen plynem a brzdou. Pitland v rámci Harley on Tour připravil pro všechny zájemce nejen možnost seznámení se stroji a jejich vyzkoušení pod vedením přátelských instruktorů, ale i takzvané zkrocení ePitu, tedy základy jízdy v jedné stopě, správného pohledu do zatáčky i vhodného posezu a dávkování plynu a brzdy.

Letošní pražská zastávka Harley on Tour však nebude jen o ježdění na motocyklech, ať už Harley-Davidson nebo ePitech z Pitlandu, ale nabídne i akční a zábavný program a podívanou pro všechny, kteří v pátek a sobotu POP Airport navštíví. Jedním z hlavní bodů doprovodného programu bude show ve freestyle motokrosu v podání české FMX hvězdy Petra „Pilníka“ Piláta, který předvede to nejlepší ze svého umění, kousky, při kterých bude lidem doslova tuhnout krev v žilách.

1 Harley Davidson Nightster (10)1 Harley Davidson Nightster (4)1 Harley Davidson Nightster (3)

Největším hitem jeho programu pak bude zcela unikátní trik, takzvaný TP trik. Jedná se o speciální trik, který kdysi Petra Piláta naprosto uchvátil, tak, že se přestal věnovat klasickému motokrosu, a vtáhl jej do světa FMX. Trik, který skákal nejslavnější freestyle motokrosový jezdec na světě Travis Pastrana, jenž stál před více jak 20 lety u zrodu tohoto, v té době, nového sportu. A přesně jeho trik, v takzvané verzi 2.0. reflektující dnešní FMX svět a stále se posouvající hranice Petr „Pilník“ Pilát ve svém podání předvede.

Tím ale doprovodný program, který bude probíhat v pátek i sobotu, nekončí. Na sobotní odpoledne je naplánována například autogramiáda právě Petra Piláta, ale i dakarského motocyklového jezdce Davida Pabišky nebo dakarského fotografa Petra Luska. Řada přijde i na hudební vystoupení, s kytarou zazpívá například Sabina Křováková a zahraje také kapela Noistrap.

Více informací na www.harley-davidson-praha.cz.

Zdroj: TZLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama