Reklama

Harley-Davidson CVO Road Glide 2020: limitovaná nabídka

Motocykl CVO Road Glide patří mezi cestovní modely a svým majitelům už od samého začátku nabízí kombinaci jedinečného stylu, výkonu, doplněný o asistenční technologie, které přispívají ještě k vyššímu komfortu a bezpečí na cestách.

Modely označované CVO (Custom Vehicle Operations) patří u americké značky Harley-Davidson mezi exkluzivní motocykly určené pro ty nejnáročnější zákazníky a využívá přitom barvy, materiály a příslušenství, které jsou k dispozici výhradně pro modely CVO. Pohonná jednotka Milwaukee-Eight 117 o zdvihovém objemu 1923 ccm je nejvýkonnější motor, jaký byl kdy továrnou H-D vyroben, je k dostání pouze v modelech CVO a disponuje točivým momentem 169,5 Nm.

1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (1)1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (8)1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (5)

Model CVO Road Glide je vybavený vším co potřebujete pro dokonalé pohodlí na dlouhých cestách. Do letošního roku se mu navíc dostalo jedinečného barevného provedení s označením Sand Dune s perlovým potahem a jemnou grafikou zvýrazněnou saténovými chromy, leskle černou barvou a černým onyxem. Přední 21 palcové a zadní 18 palcové kolo používají dělený pětipaprskový design se vzdušným a otevřeným vzhledem. Jednotlivé loukotě plynule přecházejí do ráfku a vizuálně ještě zvětšují průměr kola v lesklé černé barvě, v kombinaci s matně saténovým povrchovým zpracováním.

1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (7)1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (3)1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (2)

Novou funkcí, kterou bude Road Glide vybaven je mobilní konektivita H-D Connect, která zajišťuje spojení jezdců s motocyklem prostřednictvím chytrého mobilního telefonu a poslední verze aplikace Harley-Davidson App. Během jízdy rovněž oceníte Systém Reflex Defensive Rider System (RDRS), který jezdci pomáhá přizpůsobit výkon motocyklu podle dostupné trakce při akceleraci, deceleraci a brzdění. Využívá k tomu nejnovější technologie asistence řízení, elektronických brzd a pohonu. Vyhřívané rukojeti řídítek ze sady Kahuna Collection ladí s řadicí pákou, brzdovým pedálem, krytkou koncovky výfuku a stupačkami spolujezdce. Vzhled řady komponent ze sady Kahuna Collection doplňuje červené logo Bar & Shield.

1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (4)1 Harley Davidson CVO Road Glide 2020 (6)

Do výbavy rovněž dostanete bezdrátový headset do vaší přilby Boom! Audio 30K Bluetooth, díky němuž se snadno připojíte k infotainmentu Boom! Box GTS, ale také až k 16ti jezdcům jedoucí ve vaší skupině. Dosah je až do vzdálenosti 8 kilometrů. Headset funguje jako pevný intercom a má rovněž funkci rychlého nabíjení. Stačí 20 minut na nabíječce a vystačí vám to na pět hodin hovoru. Samotný infotainment má čtyři reproduktory a zesilovač s celkovým výkonem 600 W. 6,5palcový barevný dotykový displej je krytý odolným sklem a díky minimálním odleskům nabízí dobrou viditelnost i na přímém slunci.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama