Reklama

120. výročí Harley-Davidson: 22.-25.6.2023 v Budapešti

Už za pár dní propuknou v Budapešti evropské oslavy 120. výročí značky Harley-Davidson. Ve dnech 22. až 25. června 2023 vás čekají ulice plné motocyklů, testovací jízdy, živá muzika včetně Airbourne, Larkina Poea, legendy Deep Purple Glenna Hughese, Wolfmother a The Darkness. K dispozici je široká škála typů vstupenek, od čtyřdenních a VIP vstupenek až po jednodenní vstupenky či rodinnou nedělní nabídku.

Evropský festival ke 120. výročí značky Harley-Davidson je vrcholem celoročních oslav jedinečného 120letého dědictví značky a koná se necelý měsíc před slavnostními oslavami Homecoming v Milwaukee v americkém Wisconsinu, které proběhnou 13.-16. července 2023. Očekává se účast více než sta tisíc účastníků. K dispozici je široká škála typů vstupenek, od čtyřdenních a VIP vstupenek až po jednodenní vstupenky či rodinnou nedělní nabídku.

Nabídka vstupenek do Budapešti je na tomto odkazu www.hd120budapest.hu.

1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (5)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (6)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (3)

Budapešťská akce nebude jen oslavou 120 let historie, ale také pohledem do budoucnosti. Během čtyř dnů budou v ulicích maďarského hlavního města vystaveny nejnovější motocykly Harley-Davidson a elektrické motocykly Livewire, které budou také k dispozici pro zkušební jízdy. Budete také moci vyhrát zbrusu nový motocykl Harley-Davidson Heritage Classic 114 v provedení 120th Anniversary Edition v hodnotě 26 807 eur. Tuto šanci mají všichni účastníci oslav.

Festival se bude konat v novém parku Puskás Arény, domově maďarské fotbalové reprezentace, v areálu hlavního stadionu a jeho okolí a na široké třídě přímo před impozantním stadionem. Během čtyř dnů nabitých různými akcemi bude Harley-Davidson se svými partnery pořádat obrovské množství aktivit a zábavy. Vybere si každý, počínaje bezkonkurenční nabídkou živé hudby s účastí světových umělců, včetně Airbourne, Larkina Poea, legendy Deep Purple Glenna Hughese a mezinárodně uznávaných skupin Wolfmother a The Darkness. Fanouškům se představí více než 50 kapel, které během festivalu zahrají na šesti scénách v areálu.

1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (7)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (11)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (2)

Festival ke 120. výročí Harley-Davidson bude také nezapomenutelnou oslavou všech aspektů motocyklové kultury - od široké škály příležitostí k ježdění, přes velkolepé moto show - kaskadérské kousky, freestyle motocross (FMX), trialové jízdy až po motocyklový glóbus! Velkolepá vnitřní expozice představí historické motocykly H-D, současné i budoucí, které tak ukážou 120 let historie na dvou kolech.

Součástí festivalu bude také řada zábavních zón v parku Puskás Arény, které nabídnou širokou škálu interaktivní zábavy, včetně Adrenalinového parku, Rodinného parku s aktivitami pro děti všech věkových kategorií, a také venkovního kina, kde se budou promítat filmy připomínající Harley-Davidson za posledních 120 let. K dispozici bude více než 80 stánků s jídlem a nápoji, včetně nejrůznějších pokrmů z celého světa i tradiční maďarské kuchyně. Přes 200 obchodníků a řada autorizovaných dealerství Harley-Davidson zpříjemní výběr při nákupech.

1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (12)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (10)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (1)

Kromě přehlídky Professional Custom Bike Show, která se bude konat souběžně s výstavou nových motocyklů Harley-Davidson Expo, zveme jednotlivé majitele a zákazníky, aby se zapojili do tohoto jedinečného díla historie a přihlásili své vlastní customové motocykly v pátek 23. června v parku Puskás Arény. V sobotu 24. června vyrazí do ulic více než 7 000 účastníků na svých motocyklech v rámci spanilé jízdy Harley-Davidson.

Rozsáhlá nabídka vstupenek v předprodeji na tuto jedinečnou událost je nyní v prodeji na webu www.hd120budapest.hu. Dostupné balíčky vstupenek zahrnují jak jednodenní, tak čtyřdenní festivalové varianty. Členové H.O.G. mají navíc aktuálně slevu na všechny běžné typy vstupenek. Na webových stránkách jsou rovněž uvedeny rady k možnostem ubytování, přičemž je vhodné, aby si zájemci ubytování zajistili co nejdříve, protože řada hotelů je již v termínu konání festivalu plně obsazena.

1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (4)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (8)1 Harley Davidson 120 vyroci Budapest (9)

Zdroj: TZ Harley-DavidsonLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama