WSBK Thajsko: Abraham v FP3 druhý!

Třetí volný trénink MS-Superbike na okruhu Chang International Circuit zajel skvěle náš Karel Abraham, který v něm skončil jako druhý o pouhých 0,036 za Nickym Haydenem!

Český jezdec britského týmu Milwaukee BMW Karel Abraham obsadil ve třetím volném tréninku druhého závodního týdne letošního šampionátu WSBK skvělé druhé místo, když podlehl pouze bývalému rivalovi z MotoGP Američanovi Nickymu Haydenovi s Hondou.

Nicky Hayden zajel v Buriramu čas 1:34,520 min, což je zatím nejrychlejší kolo na tomto okruhu během závodního víkendu 2016, na letošní rok zde byl položen nový povrch, časy se proto zlepšují každým objetým tréninkem.

Za americkým jezdcem následovali Karel Abraham -BMW se ztrátou 0,036 sec., Tom Sykes - Kawasaki - (+ 0,048), Sylvain Guintoli - Yamaha (+ 0.053), Jonathan Rea - Kawasaki - (+ 0.112) a Sam Lowes - Yamaha - (+ 0.157) a to bylo také složení Top-6.

Abraham byl tak nejrychlejším jezdcem s motocyklem BMW. Jeho týmový kolega Josh Brookes obsadil P17 se ztrátou 1.726 sec.